Allergia kreem (difenhüdramiini) aktuaalne: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): Diphenhydramine HCL

See ravim kasutatakse ajutiselt leevendada sügelust ja valu, mida põhjustab väiksemaid põletusi / kärped / kriimustuste, päikesepõletus, putukahammustuste, väiksemaid nahaärritusi või lööve alates mürki luuderohi, mürk tamme, või mürk sumac.

Diphenhydramine kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse antihistamiinikumid. See blokeerib mõju teatud looduslik aine (histamiini), mis põhjustab sügelemist. See toode võib sisaldada ka teisi koostisosi (naha protectants nagu allantoiin, tsinkatsetaat), mis võib aidata leevendada sümptomeid nagu kuiv nahk, nutt või eritumis-. Loe tootepakendi rohkem teavet.

Sõltuvalt brändi ja vormis difenhüdramiini naha toodet kasutate, pakendi informatsiooni võib väita, et selle kasutamine ei ole soovitatav lastele alla 2, 6 või 12 aastat, kui arsti juhistele.

Kui olete ise ravivad seda ravimit, siis on oluline, et lugeda pakendi juhiseid hoolikalt, enne kui hakkate kasutades seda toodet, et olla kindel, et see on õige. (Vt ka ettevaatusabinõud osas).

Kasutage seda ravimit ainult nahal, nagu teie arst. Kui olete ise ravivad järgige kõiki toote pakendile. Kui te ei ole kindel mis tahes teavet, pöörduge oma arsti või apteekriga. Mõned tooted võivad tuleb enne kasutamist loksutada.

Enne taotluse puhastada seebi ja veega. Õrnalt pat kuiv. Kanna kahjustatud piirkonda vastavalt juhendile, tavaliselt mitte rohkem kui 3-4 korda päevas. Pesta käed kohe pärast kasutamist, kui ala ravitava hõlmab käed.

Ärge kasutage suurte kehaosadele või kasutada sagedamini kui suunatud. Teie seisund ei parane kiiremini ja teie kõrvaltoimete riski suurendab.

Vältige toote silmad, nina, kõrvad, või suus. Kui ravimit saab nendes valdkondades, pühi ja loputa ala kohe rohke veega.

Lõpeta toote kasutamine ja rääkige sellest oma arstile, kui teie seisund halveneb, kui sümptomid ei parane 7 päeva jooksul või säilivad pärast 7-päevast ravi, või kui sümptomid selge ja tagastab mõne päeva. Kui te arvate, et teil on tõsine meditsiiniline probleem, pöörduge koheselt arsti poole.

Kerge kipitustunne võivad tekkida. Kui see mõju püsib või süveneb, lõpetage selle toote ning informeerige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on suunatud teil kasutada seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on ebatõenäoline. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Enne ravimi kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline diphenhydramin; või mis tahes muu koostisaine loetletud toote pakettreisi; või Dimenhüdrinaat; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Enne seda ravimit, rääkige sellest oma arstile või apteekrile oma haiguslugu, eriti kui te olete ise ravivad: tuulerõuged, leetrid.

Kuigi väga ebatõenäoline, siis on võimalik seda ravimit saaks imenduda veres. Lapsed, kes kasutavad seda ravimit pikema aja jooksul suure nahapiirkondadele (eriti piirkondades, kus vigastatud nahale) võib olla suurem risk, eriti kui nad ka kasutavad teiste difenhüdramiini tooteid võtta suu kaudu või nahale. Lõpeta toote kasutamine ja rääkige sellest oma arstile kohe, kui mõni järgmistest tõsistest kõrvaltoimetest: laienenud õpilaste silmade, näo punetus, vaimse / meeleolu muutused (nt hallutsinatsioonid, ebatavalised põnevust, segadust), raskusi kõndimise, raskused urineerimisel.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, umbes kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiravimid, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid).

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim võib erituda rinnapiima. Konsulteerige arstiga rinnaga -feeding.

Mõju mõned ravimid võivad muutuda, kui kasutate teisi ravimeid või taimseid preparaate samaaegselt. See võib suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid või võib põhjustada ravimid ei toimi korralikult. Need koostoimed ei ole võimalik, kuid alati ei esine. Teie arst või apteeker võib sageli ära hoida või juhtida vastasmõju muutes kuidas te kasutate oma ravimid või hoolikat jälgimist.

Selleks, et aidata oma arsti ja apteekriga teile parimat ravi, rääkige oma arsti ja apteekrit kõiki tooteid kasutate (sh retseptiravimite, nonprescription ravimeid ja taimseid tooteid) enne ravi alustamist selle toote. Kuigi kasutades seda toodet, ei alga, peatage või muuta annust mingeid muid ravimeid te kasutate ilma arsti nõusolekuta.

Mitte kasutada koos mis tahes muu difenhüdramiin toote nahale.See või manustatakse suu sest suurenenud kõrvaltoimed võivad esineda.

See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada. Jaga seda nimekirja oma arsti ja apteekriga, et vähendada oma riski tõsise ravimeid probleeme.

Vaata ka ettevaatusabinõud.

Toode võib olla kahjulik allaneelamisel. Kui liiga palju seda ravimit nahale, peske see maha rohke vee ja seebiga. Kui neelamine või üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla: vaimse / meeleolu muutused, segadus, suukuivus, ebaselge kõne, kätevärinat / jalad, krambid.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Kui te unustate annuse, kasutage seda niipea, kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Säilitada toatemperatuuril. Erinevat marki seda ravimit on eri ladustamise vajadusi. Kontrollige toote pakendi juhiseid, kuidas hoida oma brändi või küsige apteekrilt. Mõned tooted sisaldavad alkoholi. Hoia mütsid nende toodete tihedalt suletuna ja hoiavad kuumuse või lahtise leegiga, sest nad on tuleohtlik. Hoidke kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.