Allergia Sinus peavalu (PE) suulise: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju, Pictures, hoiatused ja doseerimine

Üldnimetus (S): Diphenhydramine HCL / fenüülefriinile HCL / paratsetamooli

Üks koostisosa selles tootes on paratsetamool. Võttes liiga palju paratsetamooli võib põhjustada tõsiseid (mis võib lõppeda letaalselt) maksahaigus. Täiskasvanud ei tohi võtta rohkem kui 4000 milligrammi (4 grammi) paratsetamooli päevas. Maksaprobleemidega ja lapsed peaksid võtma vähem paratsetamooli. Küsige oma arsti või apteekriga, kui palju paratsetamooli kasutamine on ohutu.

Ärge kasutage koos teiste ravimitega, mis sisaldavad paratsetamooli küsimata oma arsti või apteekriga. Acetaminophen on paljudes nonprescription ja retseptiravimid (nagu valu / palavik ravimite või köha -ja külma tooted). Saate silte kõiki oma ravimeid, et näha, kas need sisaldavad paratsetamooli ja küsige apteekrilt, kui sa ei ole kindel.

Pöörduda arsti poole kohe, kui te võtate liiga palju paratsetamooli (üledoos), isegi kui te tunnete hästi. Üleannustamise sümptomid võivad olla iiveldus, oksendamine, isutus, higistamine, mao / kõhuvalu, väsimus, kollaseks silmad / nahk ja tume uriin.

Daily alkoholi tarvitamise, eriti kui koos paratsetamooli, võib kahjustada teie maksa. Vältida alkoholi.

See kombinatsioon ravimit kasutatakse ajutiselt sümptomite raviks põhjustatud külmetushaiguse, gripp, allergiad või muud hingamisega seotud haigusi (nagu sinusiit, bronhiit). Dekongestandid aidata leevendada nohu, nina ja kõrva ummikud sümptomeid. Acetaminophen (APAP) on mitte aspiriini valuvaigistit ja palavik reduktor. Antihistamiinikumid leevendavad vesised silmad, sügelevad silmad / nina / kurgu, nohu ja aevastamine.

Köha -ja külma tooteid ei ole osutunud ohutuks ja efektiivseks lastel kui 6 aastat. Seega ei kasuta seda toodet raviks külmetushaiguse sümptomid lastel alla 6 aastat, kui nii on määranud arst. Mõned tooted (näiteks pikatoimeline tabletid / kapslid) ei soovitata kasutada lastel alla 12 aasta. Küsige oma arsti või apteekriga Täpsemat infot oma toodet ohutult.

Need tooted ei ravi või lühendada külmetushaiguse ja võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid. Et vähendada riski tõsiste kõrvaltoimete hoolikalt kõiki annuse suunas. Ärge kasutage seda toodet teha lapse uniseks. Ära anda teistele köha -ja külma ravimeid, mis võivad sisaldada sama või sarnase koostisosa suhtes (vt ka Ravimite koostoimed osa). Küsi nõu arsti või apteekriga teiste võimalusi, et leevendada köha ja külm sümptomid (nagu joomine piisavalt vedelikku, kasutades niisutaja või soolase ninatilgad / spray).

Vaadake ka hoiatusi lõigus.

Kui te võtate üle leti toode, lugege ja järgige kõiki juhiseid pakendi etiketti. Kui arst on teile seda ravimit teile, võtta arstilt saadud juhistele. Kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti või apteekriga.

Võtke seda ravimit suu kaudu koos toiduga või ilma või vastavalt arsti poolt. Kui seedehäireid tekib, siis võib aidata seda ravimit koos toiduga või piima. Joo palju vedelikku, kui te kasutate seda ravimit ei ole teisiti arst. Vedelik aitab lahti lima kopsudesse.

Kui te kasutate vedelal kujul ravimit, hoolikalt annuse mõõtmiseks kasutatakse spetsiaalset mõõteseade / lusikaga. Ärge kasutage majapidamises lusikaga, sest sa ei pruugi saada õige annus. Kui teie vedelal kujul on vedrustus, raputa pudelit enne iga annust.

Kui te kasutate laiendatud vabastavad kapslid, neid neelata kogu. Ärge purustage ega närige pikatoimelist kapslite või tablettidena. Nii võib vabastada kõik ravimi korraga, suurendades kõrvaltoimete riski. Samuti ei lahku laiendatud vabastavad tabletid, kui nad on poolitusjoon ja oma arsti või apteekriga käsib teil seda teha. Neelake terve või poolitatud tablett tervena või närimine.

Kui te võtate närimisravimvorm seda ravimit, närige seda põhjalikult enne neelamist.

Annus sõltub teie vanusest, tervislikust seisundist ja ravivastusest. Ära suurendada annust, võtke see sagedamini või kasutada kauem kui suunatud. Ära anda lastele ravimeid märgistatud ainult täiskasvanutele.

Rääkige oma arstile, kui teie seisund püsib rohkem kui 1 nädal, kui see süveneb, või kui see esineb koos lööve, püsiv peavalu või palaviku kestab üle 3 päeva. Need võivad olla sümptomid tõsine meditsiiniline probleem ja tuleks kontrollida arst. Sõltuvalt sümptomitest ravitakse, peate pöörduma oma arsti poole varem kui 1 nädal, kui nad püsivad või süvenevad. Kontrolli oma konkreetse paketi silt, millal pöörduda arsti poole.

Vaadake ka hoiatusi lõigus.

Uimasus, pearinglus, nägemishäired, seedehäired, iiveldus, närvilisus või suukuivus / nina / kurgu võivad tekkida. Kui mõni neist kõrvaltoimetest püsivad või süvenevad, rääkige oma arsti või apteekrit kohe.

Kui arst on teile seda ravimit, pidage meeles, et ta on leidnud, et kasu teile on suurem kui kõrvaltoimete riski. Paljud inimesed kasutavad seda ravimit ei ole tõsiseid kõrvaltoimeid.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist ebatõenäoline, kuid tõsised kõrvaltoimed esinevad: vaimse / meeleolu muutused (nt segasus, hallutsinatsioonid), värisemine, häiritud urineerimine.

Rääkige oma arstile, kui mõni neist harvaesinev, kuid tõsine kõrvaltoime tekkimisel: kiire / aeglane / südame rütmihäired, krambid.

Väga tõsine allergiline reaktsioon see ravim on haruldased. Kuid pöörduda koheselt arsti poole, kui märkate sümptomeid tõsine allergiline reaktsioon, kaasa arvatud: lööve, sügelus / turse (eriti näo / keele / kõri), raske peapööritus, hingamisraskused.

See ei ole täielik loetelu võimalikud kõrvaltoimed. Kui märkate muid toimeid, mida pole loetletud eespool, pöörduge oma arsti või apteekriga.

USA-s –

Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088 või www.fda.gov/medwatch.

Kanadas – Helista oma arstile igast kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid Health Canada juures 1-866-234-2345.

Vaadake ka hoiatusi lõigus.

Enne selle toote kasutamist informeerige oma arsti või apteekrit, kui te olete allergiline mõne selle koostisosa; või kui teil on mõni muu allergia. See toode võib sisaldada abiaineid, mis võivad põhjustada allergilisi reaktsioone või muid probleeme. Küsige nõu apteekrilt rohkem üksikasju.

Kui teil on mõni järgmistest terviseprobleeme, konsulteerige oma arsti või apteekriga enne selle ravimi kasutamist: hingamisprobleemid (näiteks astma, emfüseem), diabeet, glaukoomi, südame probleemid, kõrge vererõhk, neeruprobleemid, maksahaiguste, krambid, kõht / seedehäired (nt ummistus, kõhukinnisus, haavandid), kilpnäärme (hüpertüroidismi), urineerimine probleeme (näiteks probleeme urineerimisel tõttu eesnäärme uriinipeetus).

See ravim võib tekitada pearinglust või unisust või põhjustada nägemise hägustumist. Ärge juhtige autot, töötage masinatega ning hoiduge tahes tegevus, mis nõuab valvsust või selge visioon, kuni olete kindel, et on võimalik teha selliseid tegevusi ohutult. Vältida alkohoolsed joogid.

Mõned märgid selle toote võib sisaldada suhkrut, alkoholi või aspartaami. Ettevaatlik peab kui teil on diabeet, alkoholisõltuvuse, maksahaiguste, fenüülketonuuria (PKU), või mõni muu seisund, mis nõuab teil piirata / vältida nende ainete oma dieeti. Küsige oma arsti või apteekriga kasutades seda toodet ohutult.

Enne operatsiooni ajal, rääkige sellest oma arstile või hambaarstile, et võtate seda ravimit.

Laste võib olla tundlikumad selle ravimi mõju. Väikelastel, antihistamiinikumid võivad põhjustada ärevus / põnevust asemel uimasust.

Vanemad inimesed võivad olla tundlikumad selle ravimi mõju, eriti pearinglus, uimasus, segasus, kõhukinnisus, raskused urineerimisel, kiire / südame rütmihäired või unehäired. Pearinglus, uimasus, unehäired, ja segadust võib suurendada kukkumisohtu.

Raseduse ajal seda ravimit tohib kasutada ainult hädavajadusel. Arutage riske ja kasu oma arstiga.

See ravim võib erituda rinnapiima ja võib olla soovimatu mõju kohta imikule. Pöörduge arsti poole, enne rinnaga toitmist.

Vaadake ka hoiatusi lõigus.

Ravimi koostoime võib muuta, kuidas oma ravimeid tööle või suurendada oma riski tõsiseid kõrvaltoimeid. See dokument ei sisalda kõiki võimalikke koostoimeid teiste ravimitega. Hoidke nimekirja kõik tooted, mida kasutada (sealhulgas retseptiga / nonprescription ravimid ja taimsed tooted) ja jagada seda oma arstile ja apteekrile. Ärge alustage, lõpetada või muuta annust ühegi ravimi kasutamist ilma arstiga heakskiidu.

Toode, mis võib suhelda see ravim on: ketokonasooli.

MAO inhibiitorite See ravim võib põhjustada tõsiseid (mis võib lõppeda letaalselt) ravimite koostoimete. Vältida MAO inhibiitorid (isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest, moklobemiidiga, fenelsiin prokarbasiinil, rasagilüni, selegiline, tranüültsüpromiin) ravi ajal seda ravimit. Enamik MAO inhibiitorid ei tohiks samuti võtta kaks nädalat enne selle ravimi kasutamist. Küsige oma arstilt, millal alustada või lõpetada selle ravimi võtmist.

Koostisosad selle toote on olemas palju retsepti ja nonprescription tooteid. Kontrollige silte kõiki oma ravimeid (nagu valu / palavik narkootikumid, toitumine AIDS või külma / allergia tooted), sest need võivad sisaldada sama või sarnase koostisosi. Kasutades neid ravimeid koos seda toodet võib suurendada kõrvaltoimete (nagu kiire pulss, vererõhu tõus või uimasus). Rääkige oma arstile või apteekrile, kui te võtate teisi tooteid, mis põhjustavad unisust, sealhulgas alkoholi, antihistamiinikumid (nt tsetirisiinina), narkootikumid magada või ärevus (nt alprasolaami, diasepaam, zolpideem), lihaslõõgastid ja narkootilisi valuvaigisteid (näiteks kodeiin). Küsige oma apteekrilt, kuidas kasutada neid tooteid ohutult.

Mitte kasutada koos mis tahes muu antihistamiinikumid nahale.See (nagu difenhüdramiin kreemi, salvi, spray), sest suurenenud kõrvaltoimed võivad esineda.

See ravim võib mõjutada teatud laboratoorsete analüüside (sh uriini 5-HIAA), mis võivad põhjustada vale testi tulemused. Veenduge labori töötajad ja kõik arstid teavad te kasutate seda ravimit.

Üleannustamise kahtluse korral pöörduge mürgistuskeskusesse või traumapunkti kohe. USA elanikud saavad helistada oma kohaliku mürgituskeskus at 1-800-222-1222. Kanada elanikud saavad helistada maakonna mürgistuskeskusesse. Üleannustamise sümptomid võivad olla iiveldus, oksendamine, isutus, higistamine, mao / kõhuvalu, väsimus, rahutus, segasus, naha punetus, hallutsinatsioonid, kollaseks silmad / nahk, tume uriin, krambid. Lastel põnevust võib esineda esimene ja võib järgneda: koordinatsiooni kadumine, unisus, teadvusekadu, krambid.

Hoidke kõik regulaarne meditsiiniline ja laboratoorne kohtumisi.

Ärge kasutage seda toodet mitu päeva enne Allergiaanalüüside sest katse tulemused võivad olla mõjutatud.

Kui te kasutate seda toodet regulaarselt ja unustate annuse võtmata, võtke see niipea kui see teile meenub. Kui ta on lähedal aeg järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake oma tavalist annustamisskeemi. Ärge võtke kahekordset annust, kui jõuda.

Hoida tihedalt suletud anumas toatemperatuuril vahemikus 59-86 kraadi F (15-30 kraadi C), valguse ja niiskuse eest. Ärge hoidke vannituba. Mitte külmutada vedelal kujul seda ravimit. Hoia kõik ravimid eemal lastest ja koduloomadest.

Mitte valada ravimid WC-potti või valage need äravoolu, kui seda teha palutakse. Korralikult visake seda toodet, kui see on lõppenud või enam ei vajata. või kohaliku jäätmekäitlusettevõte lähemalt, kuidas ohutult visake oma toodet.

Oktoobrini 2015. Copyright (c) 2015

Mis ‘s meditsiin kapis, saate vaadata koostoimeid ravimitega.