AMERICAN BITTERSWEET: Kasutab, Kõrvaltoimeid, vastasmõju ja hoiatused

BOURREAU des Arbres, CÃlastre du Canada, CÃlastre Grimpant, Celastrus scandens, falsa Dulcamara False Bittersweet, vahakuju.

Bittersweet on taim. Tema juure ja puukoort kasutatakse meditsiinis; Inimesed võtavad Bittersweet artriit, vedelikupeetust, maksahaigused. Naised võta seda menstruaaltsükli häired. Mõned inimesed kasutavad seda põhjustada higistamist.

Ei ole piisavalt andmeid, et teada, kuidas Bittersweet tööpõhimõtteid.

Piisavad tõendid, fo; Artriit; Menstruatsiooni häired; Maksaprobleemid; Vedelikupeetus; Põhjustamine higistamine; Muud tingimused. Rohkem tõendeid on vaja hinnata tõhusust Bittersweet nende kasutusalad.

Seal ei ole piisavalt informatsiooni, et teada saada, kas Bittersweet on ohutu või millised on võimalikud kõrvalmõjud võivad olla; Ettevaatusabinõud ja hoiatused: Rasedus ja rinnaga -feeding: Ei ole piisavalt teada kasutamist Bittersweet raseduse ja rinnaga -feeding. Hoia ohutu poolel ja mitte kasutada.

Meil ei ole praegu andmeid AMERICAN BITTERSWEET koostoimed

Sobivad annus Bittersweet sõltub mitmetest teguritest, näiteks kasutaja vanusest, tervisest ja mitmed teised tingimused. Sel ajal ei ole piisavalt teaduslikke andmeid, et määrata sobiv annuste puhul Bittersweet. Pea meeles, et loodustooted ei ole alati tingimata ohutu ja annused võivad olla olulised. Järgi kindlasti asjakohane suundades toote etiketil ja nõu oma arsti või arst või muu tervishoiutöötaja enne kasutamist.

viited

Grünwald J, Brendler T, Jaenicke C. PDR eest ostetud ravimeid. 1. köites. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Tarbija versioon. vaata looduslikud ravimid põhjalik andmebaas Professional versiooni. ÂTherapeutic Research Ülikool 2009.

Ex. Ženšenni, vitamiin C, Depression