Antikoagulante koronaartõbi

fraktsioneerimata hepariinide

Tavaliselt kasu ravi on tähtsam kui väiksemad kõrvaltoimed; Kõrvaltoimed võivad ära minna, kui olete ravimit võtma aega; Kui kõrvaltoimeid ikka häirib sind ja sa ei tea, kas te peate ravimi võtmist, võtke ühendust oma arstiga. Ta võib olla võimalik vähendada annust või muuta oma ravimit. Ära lõpetavad järsku oma ravimi võtmist enne, kui arst on määranud.

kumariinidega

Otsene trombiini inhibiitorid (kasutatakse ainult haiglas)

Antikoagulante nimetatakse sageli verevedeldajaid, kuid nad ei ole tõesti vere vedeldamiseks. Nad töötavad suurendades aega, mis kulub tromb moodustama. See takistab olemasolevat trombi alates suurenevad, takistades südamelihase infarkt või insult.

Antikoagulante ei kasutatakse tavaliselt koronaararteri haiguste ravil. Aga võite võtta neid pärast angioplastika või bypass operatsioon. Sa võid võtta antikoagulandi kui te ka kodade virvendus või muid komplikatsioone.

Antikoagulante vähendada riski põhjustatud probleeme vere hüübimist, nagu südamelihase infarkt või insult. 1

Kõik ravimid kõrvaltoimeid. Aga paljud inimesed ei tunne kõrvaltoimeid, või nad suudavad nendega toime tulla. Küsige oma apteekrilt, kuidas kõrvaltoimeid iga ravimit võtate. Kõrvaltoimed on loetletud ka teavet, mis on koos oma ravimit.

Siin on mõned olulised asjad mõtlema

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on

Helistage oma arstile, kui teil on

Helista oma arstile või päästeteenistused kohe, kui teil on

Helistage oma arstile nüüd või pöörduda arsti poole, kui teil on

Kui teil on vigastatud, survet, et peatada verejooksu. Mõistma, et see võtab rohkem aega kui oled harjunud, et verejooksu peatada. Kui sa ei saa verejooksu peatada, pöörduge arsti poole.

Hepariin: kõrvaltoimed Sageli juhtub süstekohal. Need kõrvaltoimed on

Varfariini: Teised kõrvaltoimed

Vaata Drug Reference terve nimekiri kõrvaltoimetest. (Drug Reference ei ole saadaval kõigis süsteemides.)

Kui te võtate antikoagulante, tuleb võtta täiendavaid meetmeid, et vältida verejooksu probleeme.

Täpsema info saamiseks vt

Pikaajaline kasutamine hepariini tavaliselt ei soovitata. See nõuab ühte või kahte süsti iga päev. Ja pikaajaline kasutamine on seotud osteoporoosi.

Meditsiin on üks paljudest tööriistu arst on raviks terviseprobleem. Võttes meditsiinis, nagu arst soovitab parandada oma tervist ja võib takistada tulevasi probleeme. Kui te ei võta oma ravimeid korralikult, siis võib panna oma tervise (ja võib-olla oma elu) ohus.

On palju põhjusi, miks inimesed on hädas, võttes oma ravimeid. Kuid enamikul juhtudel on midagi, mida saate teha. Soovitusi, kuidas töö ümber ühiseid probleeme, ravimeid, nagu ette nähtud.

varfariini

Ärge võtke varfariini, kui olete rase. Varfariini võib põhjustada raseduse katkemist või sünnidefekte. Kui te võtate varfariini, rääkige oma arstiga, kuidas te saate raseduse vältimiseks.

Kui te arvate, et võite olla rase: Helista oma arstile. Kui te olete rase, siis võtab hepariin raseduse ajal.

Kui kavatsed rasestumise: Rääkige oma arstiga. Teie ja teie arst otsustab, milline ravim võtate varfariini või hepariini püüdes rasestuda.

hepariin

Kui te olete rase: Sa hepariini raseduse ajal. Hepariin ei ole näidatud, et mõjutada lootele.

Lisateavet vt Rasedus ja suurenenud risk verehüüvete tekkeks.

Järelravi on oluline osa teie ravi ja ohutust. Kindlasti teha ja minna kõiki kohtumisi ja helistage oma arstile, kui teil on probleeme. Samuti on hea teada oma testi tulemusi ja peab nimekirja ravimitest, mida te võtma.

Hingamis-; Näo, huulte, keele või kõri.

Täitke uue ravimi vorm (PDF) (Mis on PDF-dokument?), Et aidata teil mõista seda ravimit.

Antitrombootilised ravimid (2011). Ravijuhised meditsiini kiri, 9 (110): 61-66.

Rakesh K. Pai, MD, facc – kardioloogia, Electrophysiolog; Robert A. Kloner, MD, PhD – kardioloogia

14. november 2014

Hives.

Ootamatu, tugev peavalu, mis erineb mineviku peavalu. (See võib olla märk ajuverejooks.)

Igasugune veritsus selline; ninaverejooks; Vaginaalne verejooks, mis on erinev (raskemad, sagedamini, erineval ajal kuu) üle, mida olete harjunud; Verine või must väljaheide, või rektaalne verejooks; Bloody või roosa uriiniga.

Pain; Ärritus; Verevalumid.

Nahalööve.