Autism-eksamid ja testid

Akadeemia (AAP) soovitab sõelumine laste autismi ajal regulaarselt ka lapse külastused. 5 See poliitika aitab arstidel tuvastada märke autismi varakult oma muidugi. Varane diagnoos ja ravi saab aidata lapsel jõuda oma täieliku potentsiaali.

Muud laboratoorsed uuringud võib teha teatud tingimustel. Nende katsete hulka

Käitumist hinnanguid. Erinevad suunised ja küsimustiku kasutatakse, et aidata arst määrata konkreetset tüüpi arengupeetus laps on. Need sisaldavad: ; Meditsiini ajalugu. Ajal haiguslugu intervjuu, arst küsib üldised küsimused lapse arengut, näiteks kas laps näitab vanematele asju, suunates objektid. Väikesed lapsed autismi sageli sellele, et punkte nad tahavad, kuid ei viita, et näidata vanematele objekt ning seejärel vaadata, kui vanemad otsivad eseme märkis; Diagnostika suunised autism. Association of Childhood ja noorukite psühhiaatria (AACAP) on kehtestanud suunised diagnoosimise autism. 2 Kriteeriumid on konstrueeritud nii, arst saab hinnata lapse käitumist, mis on seotud tuuma autismi sümptomid; Kliinilised vaatlused. Arst võib soovida jälgida arengulise hilinemisega laps erinevates olukordades. Vanemad võivad paluda tõlgendada, kas teatud käitumist on tavaline, et laps sellises olukorras; Arengu- ja luure katsed. AACAP soovitab testid pöörata hinnata, kas lapse arengu hilinemist mõjutavad tema mõtlemist ja otsuseid teha.

Füüsiline hinnanguid ja laboratoorsed uuringud. Muud katseid võib kasutada, et määrata, kas füüsiline probleem võib haigusnähtudega. Need katsed k sh; Füüsiline eksam, sealhulgas pea ümbermõõt, kaalu ja kõrguse mõõtmist, et teha kindlaks, kas laps on normaalne kasvumudel; Kuulmistestid, et teha kindlaks, kas kuulmishäired võib põhjustada arengu hilinemist, eriti need, mis on seotud sotsiaalsete oskuste ja keelekasutus; Katsed pliimürgistuste, eriti kui seisund, mida nimetatakse pica (kus inimene ihkab aineid, mis ei ole toit, nagu mustus või tähnid vana värvi) on olemas. Laste arengu hilinemist tavaliselt jätkata pannes objekte oma suu pärast seda etappi on möödunud aastal normaalselt arendada last. Selline praktika võib põhjustada pliimürgistuste, mis tuleb kindlaks teha ning nii ruttu kui võimalik.

Kromosoomiuuringul, mida võib teha, kui vaimupuudega esineb või on perekonnas esinenud vaimupuudega. Näiteks habras X sündroom, mis põhjustab erinevaid normaalsest madalam intelligentsus probleeme kui ka autistlikud moodi käitumist, on võimalik tuvastada kromosoomanalüüs; Elektroentsefalograafiga (EEG), mis on tehtud kui on sümptomid krambid, nagu ajaloo jõllis ilm või kui isik näitudeni vähem küps käitumine (arenguhäired regressioon); MRI, mida võib teha, kui on märke struktuuri erinevusi aju.