Baby Temperatuur ja palavik: Põhjustab ja ravi

Esimestel kuudel oma lapse elu, pöörama erilist tähelepanu, kui te arvate, et tal on palavik. Tema immuunsüsteem ei ole nii hea infektsioonide vastu võitlemisel, sest see on hetkel 3 või 4 kuu vanuselt.

Enamik arste öelda lapsel on palavik, kui tema temperatuur tõuseb 100,4 F või üle. See on kõige parem võtta oma temperatuuri rektaalselt. Võtke paar näidud, kui teie laps on ka saada aru sellest, mida ta normaalne temperatuur on.

Kui teie laps on alla 3-aastaselt kuud ja on palavik, võta teda arst. Vähemalt esimese 6 elukuu helistada oma arstile, millal tal on palavik.

Teie lapse kõrval revisjon võite küsida, kui arst on “palavik poliitika.” See annab teile parema ettekujutuse, kui sul on vaja helistada. Kui te olete mures, võta parem-safe-kui-kahju lähenemist: Dial ta üles.

Kaitseme Baby alates infectio; Beebi Vision: Mida Teie laps Vaata, Abi beebi ekseem

Palavik on vaid üks osa kogu loost. Mõnikord laps võib olla haige, isegi kui ta ei ole palavikku. Tähtsam küsimus on: Kas teie vastsündinud näidata muid sümptomeid haigus? Helista arstile, kui teie laps

Teie laps võib olla palavik mitmel põhjusel, kuid kõige tõenäolisem on infektsioon. Lihtsad asjad nagu nohu võib põhjustada palavikku, kuid võib seda teha ka väga tõsised infektsioonid nagu meningiit. Kui teie laps on alla 3 kuu ja on palavik, arsti juures.

Varajasi märke Kuulmise Los; Kaitsta oma lapsi: Get Your Shot; Mikroobe on päevahoiu: küsimused küsida