bactroban salvi: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Bactroban?

Bactroban aktuaalne (kasutamiseks nahal) kasutatakse raviks naha infektsioonid, nagu impetiigo või “Staph” infektsioon nahal.

Bactroban võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Kasutage Bactroban kreemi või salvi täieliku aega arsti poolt või kui soovitatud pakett isegi kui te ennast paremini tunnete. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult paranenud. Vältida silma, nina, suu ja huuled taotlemisel Bactroban. Kui ravimit satub mõnda nendest kohtadest, peske veega.

oluline info

Vaata märke paranemisest 3 kuni 5 päeva. Kui teie seisund halveneb või ei parane, pöörduge arsti poole.

Eraldi koostis, Bactroban nina salvi, on võimalik nina kasutamist.

Te ei tohiks kasutada Bactroban kreemi või salvi, kui te olete allergiline mupirocin.

Ärge kasutage Bactroban on laps ilma arsti poole. Kreemi ei tohi kasutada lapse noorem kui 3 kuud vana. Salvi võib kasutada lapse noortele kui 2 kuu vanused.

Enne ravimi võtmist

Ei ole teada, kas see ravim kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda.

Ei ole teada, kas mupirocin aktuaalne eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Kasutage Bactroban kreemi või salvi täpselt nii nagu arst. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Ärge võtke suhu. Bactroban on mõeldud kasutamiseks ainult nahal. Kui seda ravimit satub silma, ninna või suhu loputage veega.

Peske käsi enne ja pärast kohaldamisel Bactroban.

Puhas ja kuiv kahjustatud nahapiirkonnale. Kasuta vatitikuga või marlitükk kohaldada väike kogus Bactroban kreemi või salvi vastavalt juhendile.

Ära levinud Bactroban oluliste valdkondade üle naha.

Kasutage ainult steriilse marli pad katmiseks ravida nahka. Ärge katke töödeldud alad sidemega, kile või muu kattega, mis ei võimalda õhu ringlema.

Bactroban kasutatakse tavaliselt 3 korda päevas 10 päeva jooksul. Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane 3 kuni 5 päeva, või kui naha seisund halveneb.

Kasutage seda ravimit täielikuks ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult kustutatud. Vahele annustes võib suurendada oma riski veelgi infektsioon, mis on antibiootikumide suhtes resistentne.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest. Mitte külmutada. Hoidke seda ravimit toru tihedalt suletud, kui seda ei kasutata.

Kandke annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Üledoos Bactroban kreemi või salvi ei eeldata olla ohtlik. Pöörduge arsti attentionPoison Abi joone 222-1222, kui keegi on kogemata võtnud ravimeid.

Antibiootikumid võivad põhjustada kõhulahtisust, mis võib olla märk uue nakkuse. Kui teil on vesine või verine, pöörduge arsti poole. Ärge kasutage kõhulahtisuse meditsiinis, kui arst on määranud.

Vältige ravimi sattumist silma, suhu või ninna. Eraldi toote nimega Bactroban nasaalne tehakse kasutamiseks nina. Bactroban aktuaalne on mõeldud kasutamiseks ainult nahal.

Vältige teiste ravimitega valdkondadele sa ravida Bactroban, kui arst on määranud.

Pöörduge arsti poole, kui teil on allergilise reaktsiooni Bactroban: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

Kuidas ma peaksin kasutama Bactroban?

kõhuvalu, vesine või verine

punetus, sügelus, kuivus, või muud ärritust ravitud nahk

ebatavaline villiline nahalööve või koorimine; või

mingeid märke uue naha infektsioon.

Ühine Bactroban kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

lööve

iiveldus; või

peavalu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Ei ole tõenäoline, et teised ravimid võtate suukaudselt või süstida saab mõjutada paikselt mupirocin. Kuid paljud ravimid võivad üksteisega suhelda. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid.

3.01.2016-02-01, 04:11:16

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Mis juhtub üleannustamise korral?

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Mida tuleks vältida, kui kasutate Bactroban?

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir

Impetiigo tsefuroksiimist, Ceftin, mupirocin aktuaalne, tsefradroksiil, Duricef, Zinacef

Nina vedu Staphylococcus aureus rifampitsiin mupirocin aktuaalne, Bactroban Nina, Rifadin, Centany, Rimactane

Bactroban kõrvaltoimeid

Teisene nahal Bakteriaalsete nakkuste mupirocin aktuaalne, Bactroban Nina, Klaron, Centany, Ovace, Centany AT Kit

Millised teised ravimid mõjutavad Bactroban?

Bactroban (mupirocin aktuaalne)