Basiliximabi intravenoosse

Ainult kogemusega arstid immunosupressioonravimina ja juhtimise elundite siirdamise patsientidel tuleb ette Basiliximabi ja neil peaks olema täielik teave eeldus järelmeetmete patsiendi. Patsiendid, kes saavad ravimit tuleks hallata rajatised seadmed ja töötajad asjakohaste laboratoorsete ja toetav arsti ressursse.

Kasutab Basiliximab’i

Therapeutic Klass: Immuunsüsteemi vähendavaid

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

Kui patsient saab neeru siirdamist, keha valgete vereliblede püüab vabaneda (lükata) siirdatud neeru. Basiliximabile pärsib valgete vereliblede alates vabaneda siirdatud neeru. Mõju Basiliximabi on valgete vereliblede võib vähendada organismi võimet võidelda infektsioonide vastu.

Basiliximabile manustatakse ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Basiliximab’i järgmise tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon Basiliximabi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud kasutamise kohta Basiliximabi lastel ei ole veel lõppenud. Esialgsed andmed kasutamise kohta Basiliximabi lastel soovitab lastel on sama kõrvaltoimeid saamast basiliksimabi neid kogenud täiskasvanud patsientidel ning Basiliximabi töötab samuti äratõukereaktsiooni vältimiseks siirdatud neeru lastel nagu ta seda teeb täiskasvanud patsientidel.

Enne Kasutades Basiliximabi

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei tohi teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nagu nad noorematel täiskasvanutel või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole konkreetset teavet võrrelda Basiliksimabi eakate kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate Basiliximabi, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades Basiliximabi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise Basiliximabi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Annus basiliksimabi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste Basiliximabi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Enamik patsiente ühte annust enne ja üks annus pärast operatsiooni.

Kui te jätkata oma ravikuuri Basiliximabi pärast te haiglast, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. Teie arst soovib teha laborikatsed veenduda Basiliximabi töötab korralikult.

Oluline on säilitada head suuhügieeni ja hambaarsti regulaarselt hambaid puhastada.

Kui olete viljakas eas naine, peate kasutama efektiivseid rasestumisvastaseid vahendeid saavate Basiliximabi ja 2 kuud pärast ravi Basiliximabi on lõpetatud.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Basiliximabi

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Elundite siirdamine, tagasilükkamine Profülaktika asatiopriinist, takroliimus, tsüklosporiin, mükofenolaatmofetiili, CellCept’iga Imuran, Prograf’iga siroliimus everoliimus Rapamune, Neoral, Gengraf, Sandimmune, Zortress, Daklitsumabi, Azasan, Envarsus XR, Basiliximabi Zenapax, Astagraf XL, Simulect

 või minna liituda Basiliximabi tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Basiliximabi

Basiliximabi kõrvaltoimed

Basiliximabi