bedaquiline

Kasutage ainult bedaquiline kui tõhus raviskeemi ei ole ette nähtud teisiti, kuna on suurenenud oht seletamatu surma bedaquiline ravitud patsientidel võrreldes platseeboga kontrollitud uuringus. QT intervall võib tekkida bedaquiline, eriti kui samaaegselt kasutatakse teisi QT-intervalli pikendavate ravimitega. Monitor EKG enne ravi ja ravi ajal ja lõpetada, kui olulise ventrikulaarse arütmia või kui QTc on suurem kui 500 millisekundit areneb.

Kasutab bedaquiline

Therapeutic Klass: põletikuvastane toimeaine

bedaquiline on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest bedaquiline järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon bedaquiline või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju bedaquiline lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju bedaquiline ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades bedaquiline

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate bedaquiline, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades bedaquiline mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades bedaquiline mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise bedaquiline. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke bedaquiline täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Bedaquiline on antud otseselt vaadelda ravi (DOT). See tuleb alati vähemalt 3 teised ravimid TB. Järgige hoolikalt arsti juhiseid.

bedaquiline peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Tablett tuleb alla neelata tervelt koos veega. Ärge purustage, murdke või närida. Võtke bedaquiline koos toiduga.

bedaquiline on võetud kokku 24 nädalat. Esimesel 2 nädalat, siis võtke ravimit iga päev. On 3. kuni 24. nädalal, pead võtma seda samal ajal samas 3 päeva (nt esmaspäeval, kolmapäeval ja reedel) vähemalt 48 tundi peale iga nädal.

Hoia kasutades bedaquiline täieliku ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Annus bedaquiline on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste bedaquiline. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse bedaquiline, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate annuse võtmata esimese 2 nädala jooksul, jätke unustatud annus vahele ja jätkake kasutada oma ravimit nagu tavaliselt. Kui te unustate annuse võtmata nädalal 3-24, võtke vahelejäänud annus niipea kui võimalik ja seejärel jätkake tavalise doseerimiseeskirja.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine bedaquiline

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke ravimit originaalpakendis.

Kui Te võtate bedaquiline pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud bedaquiline. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie sümptomid ei parane või kui need süvenevad, pöörduge arsti poole.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, oksendamine või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Vältige alkoholi joomist, kui te kasutate bedaquiline.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal bedaquiline

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

bedaquiline kõrvaltoimed

bedaquiline

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tuberkuloos, Resistant aminosalitsüülhappeks, Sirturo

 või minna liituda bedaquiline tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.