belladonna alkaloidid / fenobarbitaali

Therapeutic Klass: Kolinoblokeerivad Kombineeritud

Kasutab belladonna alkaloidid / fenobarbitaali

Farmakoloogilise Klass: atropiini

belladonna alkaloidid / fenobarbitaali on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest belladonna alkaloidid / fenobarbitaali järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon belladonna alkaloidid / fenobarbitaali või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Raske kõrvaltoimed võivad olla tõenäolisem imikutel ja lastel, eriti need, spastilise halvatuse või ajukahjustust. Ebatavaline põnevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus ja ebatavaline soojus, kuivus ja punetus nahal on tõenäolisem lastel, kes on tavaliselt tundlikum mõju belladonna alkaloidid. Ka siis, kui belladonna alkaloidid on anda lastele kuuma ilmaga, kiire kehatemperatuuri tõus võib esineda. Lisaks barbituraadid sisse belladonna alkaloidid / fenobarbitaali võib põhjustada mõned lapsed saada hüperaktiivne.

Segadus või mälukaotus, kõhukinnisus, raskendatud urineerimine, uimasus, suukuivus, nina, kõri, või nahka ja ebatavaline põnevust, närvilisus, rahutus, või ärrituvus võib olla tõenäolisem eakatel, kes on tavaliselt tundlikumad kui nooremad täiskasvanute mõju belladonna alkaloidid ja barbituraadid. Samuti silmavalu võib ilmneda, mis võib olla märk glaukoom.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades belladonna alkaloidid / fenobarbitaali

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate belladonna alkaloidid / fenobarbitaali, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja tea, kas te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades belladonna alkaloidid / fenobarbitaali mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades belladonna alkaloidid / fenobarbitaali ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades belladonna alkaloidid / fenobarbitaali mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise belladonna alkaloidid / fenobarbitaali. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke belladonna alkaloidid / fenobarbitaali umbes 30 minutit kuni 1 tund enne sööki, kui ei ole teisiti arstilt saadud juhistele.

Võtke belladonna alkaloidid / fenobarbitaali ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus belladonna alkaloidid / fenobarbitaali puhul erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste belladonna alkaloidid / fenobarbitaali. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse belladonna alkaloidid / fenobarbitaali, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

belladonna alkaloidid / fenobarbitaali lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool võtmise ajal belladonna alkaloidid / fenobarbitaali.

Ärge võtke belladonna alkaloidid / fenobarbitaali 1 tunni jooksul pärast antatsiidide või ravim kõhulahtisus. Võttes neid liiga lähestikku teeb belladonna alkaloidid vähem efektiivne.

Belladonna alkaloidid teevad tihti higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et mitte kuumenenud treeningu ajal või kuuma ilmaga võtmise ajal belladonna alkaloidid / fenobarbitaali, kui ülekuumenemist võiks põhjustada kuumarabanduse. See on eriti oluline laste võttes belladonna alkaloidid.

belladonna alkaloidid / fenobarbitaali võib põhjustada silmade muutuda valgus- kui nad tavaliselt. Päikseprillidega ning vältida liiga ereda valguse võib aidata vähendada ebamugavust.

Õige kasutamine belladonna alkaloidid / fenobarbitaali

belladonna alkaloidid / fenobarbitaali võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine või unine, uimane või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et teate kuidas reageerite Belladonna alkaloidid / fenobarbitaali enne autojuhtimist, masinate kasutamise või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole märguanne või nägema hästi.

belladonna alkaloidid / fenobarbitaali võib põhjustada kuiv suu, nina või kurgu. Sest ajutiseks leevendamiseks suukuivus, kasutamise sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pöörduge oma hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal belladonna alkaloidid / fenobarbitaali

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Ärritatud soole sündroom dicyclomine, Bentyl, Amitiza, hüostsamiini, Metamucil®, Levsin Librax, teeleht

Enterokoliidile doksütsükliin, vankomütsiin, Librax, albendasooli, Donnatal Vibramycin, Vancocin, Doryx

Kaksteistsõrmiksoole haavand omeprasool, pantoprasooli, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin Zantac, kaltsiumkarbonaat

belladonna alkaloidid / fenobarbitaali kõrvaltoimed

atropiini / hüostsamiini / fenobarbitaali / Skopolamiini