benasepriilil: märke kõrvaltoimed, hoiatused

Benasepriil kasutatakse

MITTE võtta benasepriilil kui te olete rase. Benasepriilil võib põhjustada vigastusi ja isegi surma, et lootele raseduse ajal kasutamisel. Räägi oma arstiga, kui te arvate, et olete rase. Kui te plaanite rasestuda, rääkige oma arstiga teisi ravivõimalusi.

Benasepriil on angiotensiini konverteeriva ensüümi (ACE) inhibiitor. See toimib lõõgastab veresooni, mis aitab alandada vererõhku.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

MITTE kasutada benasepriilil kui

Teatud haigused võivad suhelda benasepriilil. Rääkige oma arstiga, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda benasepriilil. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui benasepriilil võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage benasepriilil, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Enne benasepriilil

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada benasepriilil.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

köha; pearinglus, eriti seistes; peavalu.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); valu rinnus; külmavärinad; vähenenud urineerimine; minestamine; palavik; häälekähedus; ebaregulaarne või aeglane pulss; uimasus; punane, paistes, blistered või naha koorumine; Raske või püsiva pearinglus; õhupuudus; käre kurk; käte, pahkluude või jalgade turse; ebaharilikke verevalumeid või verejookse; ebatavaline kõhuvalu (koos või ilma iiveldus või oksendamine); naha kollasus või silma.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest valitsusele.

Kontakt 222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe. Sümptomiteks võivad olla minestamine; Raske pearingluse või uimasus.

Hoida benasepriilil allpool 86 ° F (30 ° C). Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Hoia benasepriilil välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta benasepriilil või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet benasepriilil. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida benasepriilil. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid benasepriilil.

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid

Diabeetiline neeruhaiguse lisinopriil, losartaan, enalapriil, ramipriil, Cozaariga Irbesartaani

Südamepuudulikkus lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, furosemiid, karvedilooli Lasix

Vasaku vatsakese düsfunktsioon metoprolool, karvedilooli Coreg, Diovan, valsartaani, enalapriil

Kuidas kasutada benasepriilil

Oluline ohutusteave

Võimalikud kõrvaltoimed benasepriili

Üleannustamise kahtlusel

Üldine informatsioon

benasepriilil