Benlysta: kasutusalad, annuse & kõrvaltoimeid

Mis on Benlysta?

Benlysta kasutatakse raviks aktiivne süsteemne erütematoosluupus (SLE) täiskasvanutel.

Benlysta ei ole mõeldud kasutamiseks inimestel, kellel on tõsiseid probleeme neerudega tingitud SLE, või on aktiivne SLE, mis mõjutab kesknärvisüsteemi (aju, närvid ja seljaaju).

Enne saate Benlysta, rääkige sellest oma arstile, kui teil on aktiivne või krooniline infektsioon, ajalugu vähk, või on varem esinenud depressiooni või vaimuhaigus.

oluline info

Benlysta võib põhjustada tõsiseid viirusinfektsioon aju, mis võib viia puude või surma. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid muutusi oma vaimse seisundi, nägemise vähenemine või kõnehäired või jalgsi. Need sümptomid võivad hakata järk-järgult ja süvenevad kiiresti.

Tõsine ja mõnikord surmaga lõppenud infektsioonid võivad tekkida ravi ajal Benlysta. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on infektsiooni nähud, nagu palavik, külmavärinad, köha lima, valu või põletustunne urineerimisel, tavalisest rohkem urineerimine või verine kõhulahtisus.

Benlysta võib alandada vere rakud, mis aitavad organismil võidelda infektsioonidega. Teie veres võib vaja olla kontrollida sageli. Vältida lähedal inimesi, kes on haiged või on infektsioonid.

Vältida lähedal inimesed, kellel on nohu, gripp või muud nakkushaigused. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekivad infektsiooni. Ära saada “live” vaktsiini 30 päeva jooksul enne või pärast teid ravitakse Benlysta.

Enne ravimi võtmist

Sul võib tekkida enesetapumõtted saamise ajal belimumab, eriti kui teil on esinenud enesetapumõtteid või tegevusi. Uutest või sümptomite halvenemist oma arstiga, nagu depressioon, ärevus, meeleolu või käitumise muutused, unehäired, või mõtteid haiget ennast ja teisi.

Te ei tohiks kasutada Benlysta kui te olete allergiline belimumab.

Veendumaks Benlysta on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

aktiivne või krooniline infektsioon

esinenud vähki; või

oli depressioon või vaimuhaigus.

Sul võib tekkida enesetapumõtted saamise ajal Benlysta, eriti kui teil on esinenud enesetapumõtteid või tegevusi.

Benlysta võib suurendada oma riski teatud vähivormide, muutes viisi, kuidas immuunsüsteem töötab. Küsige oma arstilt oma individuaalne risk.

Valitsus raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas Benlysta kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda selle ravimi kasutamise ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Kui te olete rase, oma nimi võib olla toodud raseduse registris. See on jälgida tulemusi raseduse ja hinnata mingit mõju Benlysta on laps.

Ei ole teada, kas belimumab eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita, kui te kasutate seda ravimit.

Benlysta süstitakse veeni kaudu IV. Te saate seda süsti kliinikus või haiglas. Süst tuleb aeglaselt ja veenisisene infusioon võib kesta umbes tund aega.

Esimene 3 annust Benlysta on antud 2 nädalat. Siis süstitakse iga 4 nädala järel. Annustamise ajakava võib olla erinev. Järgige oma arsti juhiseid.

Teile võidakse anda koos teiste ravimitega, et vältida teatud kõrvaltoimed Benlysta.

Tavaline annus täiskasvanutele jaoks süsteemne erütematoosluupus

10 mg / kg IV 2-nädalaste intervallidega esimest 3 annust ja 4-nädalaste intervallide järel .; Kommentaarid; -Infuse Üle 1 tunni jooksul .; -Consider Premedikatsioonita sealhulgas antihistamiinikumiga, koos või ilma antipüreetilist, enne infusiooni .; Kasuta: ravi täiskasvanud patsientidel aktiivse, autoantikehade positiivne, süsteemne erütematoosne luupus (SLE), kes saavad standard ravi.

Võtke ühendust oma arstiga, kui te ei pane kohtumine oma Benlysta süsti.

Kuidas Benlysta andnud?

Vältida lähedal inimesed, kellel on nohu, gripp või muud nakkushaigused.

Ära saada “live” vaktsiini kasutamise ajal Benlysta. Vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi sel ajal, ja ei pruugi täielikult kaitsta teid haigus. Live vaktsiinide hulka leetrite, mumpsi, punetiste (MMR), poliomüeliidi, rotaviirus, tüüfuse, kollapalaviku, tuulerõugete (tuulerõuged), zoster (vöötohatis), ja nina gripp (influenza) vaktsiin.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Benlysta: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Mõned inimesed saavad Benlysta süsti on olnud reaktsioon teel (kui ravimit süstitakse veeni). Öelge oma hooldajale kohe, kui tunda ärevust, iiveldust, uimasus, sügelev või on hingamisraskused, tugev peavalu või naha punetus ja turse.

Tõsine ja mõnikord surmaga lõppenud infektsioonid võivad tekkida ravi ajal selle ravimiga. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on infektsiooni nähud nagu

palavik, külmavärinad

köha lima

valu või põletustunne urineerimisel

urineerimisel rohkem kui tavaliselt; või

verine kõhulahtisus.

Benlysta võib põhjustada tõsiseid viirusinfektsioon aju, mis võib viia puude või surma. Helistage oma arstile kohe, kui teil on mingeid muutusi oma vaimse seisundi, nägemise vähenemine või kõnehäired või jalgsi. Need sümptomid võivad hakata järk-järgult ja süvenevad kiiresti.

Ka helistage oma arstile, kui teil on

Benlysta doseerimisinfo

või süvenev depressioon, ärevus, meeleolu või käitumise muutused, unehäired, või mõtteid enda vigastamisest või teised

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

hingeldus, raskustunne rinnus, hingamisraskused; või

valu rinnus või raskustunne, valu levib kätte või õlga, iiveldus, pearinglus, higistamine, üldine halb enesetunne.

Mis juhtub üleannustamise korral?

Ühine Benlysta kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

iiveldus, oksendamine, kõhulahtisus, kõhuvalu

urineerimine probleeme

Mida tuleks vältida saamise ajal Benlysta?

palavik, kurguvalu, nohu, kinnine nina, köha

valu kätes või jalgades

peavalu, meeleolu langus; või

uneprobleemid (unetus).

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te kasutate, ja need, mida käivitada või peatada kasutades ravi ajal Benlysta, eriti

tsüklofosfamiidiga (Cytoksan); või

ravimid, mis nõrgendavad immuunsüsteemi nagu vähiravimid, steroidid ja takistavad ravimid siirdatud elundi.

See loetelu ei ole täielik. Teised ravimid võivad suhelda belimumab, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud selles ravimi juhendis.

2.02.2015-12-21, 08:53:38

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine ajalugu 05 aasta jooksul on valitsus heaks 2011

Süsteemne erütematoosluupus prednisooni, aspiriin, triamtsinoloon, deksametasooni, Plaquenil, hüdroksüklorokiin, asatiopriin, Ecotrin, Decadron, Imuran, kortisoon, Bayer Aspiriin, deltasoon Kenalog-40, Acthar, belimumab, Sterapred, Fasprin, Kenalog-10, kortikotropiini, artriidivalu

Benlysta kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Benlysta?

Benlysta (belimumab)