bensatropiin süsti

Therapeutic Klass: parkinsonismi vastased

Kasutab bensatropiin

Farmakoloogilise Klass: Antikolinergilisi

bensatropiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest bensatropiin järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon bensatropiin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuna bensatropiin toksilisuse, tuleb ettevaatusega kasutada laste 3-aastased või vanemad. See ei ole soovitatav kasutada alla 3-aastastel lastel.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju bensatropiin süsti eakatel patsientidel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades bensatropiin

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate bensatropiin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades bensatropiin mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades benstropiin ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades bensatropiin mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise bensatropiin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle bensatropiin haiglas. bensatropiin võib anda tulistas ühte lihaseid või antud pantud nõelaga ühes oma veenid.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme regulaarsed külastused võimaldavad muutusi teie annust ja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Bensatropiin süstimine võib põhjustada pearinglust, probleeme liigutuste kontrollimisel, ega probleeme mõtlemise või selgelt nägemast. Veenduge, et teate kuidas reageerite bensatropiin enne autojuhtimist, masinate või teha muud tööd, mis teil vaja olla tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ega näe hästi.

Ärge lõpetage bensatropiin kontrollimata kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikku lõpetamist.

bensatropiin võib teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et vältida ülekuumenemist treeningu ajal või kuuma ilmaga võtmise ajal bensatropiin, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse.

bensatropiin võib põhjustada lihasnõrkust. Kui teil on mure selles, pidage nõu oma arstiga.

Kui teil tekib ebaharilik või kummalised mõtted ja käitumine saamise ajal bensatropiin süsti, siis kindlasti rääkige sellest oma arstile. Mõned muudatused, mis on tekkinud inimesed saavad bensatropiin on nagu need on näha inimesi, kes joovad liiga palju alkoholi. Muud muutused võivad olla segasus, depressiooni süvenemine, visuaalseid hallutsinatsioone (näete asju, mida pole olemas), suitsiidimõtete ja ebatavaliste põnevust, närvilisus või ärrituvus.

bensatropiin lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Pöörduge arsti või hambaarsti Enne ükskõik millise eespool võtmise ajal bensatropiin.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine bensatropiin

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ekstrapüramidaalseid Reaction Benadryl, difenhüdramiin, bensatropiin, amantadiini Cogentin, trihexyphenidyl Artane, Benadryl allergia, biperideen Symmetrel, Benadryl Laste allergia, protsüklidiin

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal bensatropiin

Parkinsoni tõve Exelon, ropinirooli, benstropiin Sinemet, pramipeksooli, karbidopa / levodopa, amantadiini Requip, Mirapex Cogentin rivastigmiin

bensatropiin kõrvaltoimed

bensatropiin