bensokaiinis (paikset liinil) kirjeldus ja kaubamärgid

Bensokaiinis kasutatakse valu leevendamiseks ja sügelus tingitud seisundid nagu päikesepõletus või muid väiksemaid põletusi, putukahammustuste või nõelamise, Poison Ivy, mürk tamm, mürk sumac väiksemaid kärpeid või kriimustusi.

Bensokaiinis kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse aktuaalne lokaalanesteetikumidele. See deadens närvilõpmeid nahas. See ravim ei põhjusta teadvusetust nagu üldanesteetikumidest teha, kui kasutatakse operatsiooni.

Kanada Tootja nimi

Ehkki seda ravimit on võimalik osta ilma retseptita, kuid teie arst võib olla erilisi juhiseid nõuetekohase kasutamise ja annus oma tervisliku seisundi.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Võie; Spray; Liquid; Gel / Jelly, koor, Wax

Kuna bensokaiinis toksilisuse, kasutada alla 2-aastastel ei ole soovitatav.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju bensokaiinis eakatel patsientidel.

Allergia

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

pediaatriline

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

vanurite

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

Kasutage seda ravimit alati täpselt nii, nagu teie arst. Ärge kasutage seda muul põhjusel ilma arstiga. Ravim võib olla tõenäolisem kui teiste lokaalanesteetikume soovimatute toimete põhjustamine, kui seda kasutatakse liiga palju, sest rohkem sellest imendub kehasse läbi naha.

Doseerimine

Peske käsi seebi ja veega enne ja pärast ravimi kasutamist.

vahelejäänud annus

Kui ei ole teisiti määranud teie arst, ei kehti see ravim avada haavad, põletused või katki või põletikuline nahk.

Seda ravimit tuleb kasutada ainult probleeme ravitakse oma arsti või nimetatud tingimused pakettide suunas. Kontrollige koos oma arstiga enne selle kasutamist teiste probleeme, eriti kui te arvate, et nakkus võib esineda. Seda ravimit ei tohi kasutada, et ravida teatud tüüpi naha infektsioonid või tõsiseid probleeme, nagu näiteks raskeid põletushaavu.

Ole ettevaatlik, et mitte saada mingit ravimit oma nina, suu ja eriti silma, sest see võib põhjustada tugevat silmade ärritust. Kui ükskõik milline ravim ei sattuda nendes piirkondades eriti silma, loputa see veega vähemalt 15 minutit ja kontrollida oma arstile.

Kui te kasutate spray kujul ravimit, ei pihusta otse oma nägu. Selle asemel kasutage oma käsi või aplikaatoriga (nt steriilse marli pad või vatitikuga) rakendada meditsiinis.

Kui soovid kasutada pad või tampooni pakendi avamiseks vastavalt suundades. Kui ravitakse mesilase nõelamine, eemaldada Stinger enne ravimi kasutamine. Pühi pad või tampooni kogu kahjustatud nahapiirkondadele.

Lugege pakendi etiketti väga hoolikalt, kas toode sisaldab alkoholi. Alkohol on tuleohtlik ja võib põlema süttida. Ärge kasutage alkoholi sisaldava lähedal tulekahju või lahtist tuld või suitsetada. Samuti ei suitseta pärast, kasutades üht neist toodetest, kuni see on täielikult kuivanud.

Kui kasutad geeli või vedelal kujul

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

ladustamine

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teie või teie lapse seisund ei parane 7 päeva jooksul, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga.

Pärast ravimi nahale kandmist naha oma lapse, vaadata lapse hoolikalt veenduda, et ta ei saanud ühtegi ravimit tema silma või suhu. See võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, eriti lastel, kui ükskõik milline ravim satub suhu või neelatakse.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on nahalööve, põletustunne, kipitustunne, turse või ärritust nahale.

Ärge kasutage kosmeetika või muud nahahooldustooted ravitud naha piirkondades.

See ravim võib põhjustada harvaesinev, kuid tõsine vere probleem nimega methemoglobineemiat. See võib juhtuda pärast kasutamist spray meditsiiniliste protseduuride või kasutada üle leti geeli või vedelik suus haavandid või närimiseks lastele. Risk võib suurendada imikutel nooremad kui 4 kuu vanuselt, et eakatel patsientidel või patsientidel teatud kaasasündinud defekte. See on toimunud, kui patsiendid saavad liiga palju ravimit, kuid võib esineda ka koos väikese koguse. Veenduge, et hoida seda ravimit laste käeulatusest eemal. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on järgmised sümptomid pärast seda ravimit: kahvatu, hall või sinine värvi naha, huulte või naeltega, segasus, peavalu, peapööritus, kiire pulss; õhupuudus või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te võtate ravimeid, mis sisaldavad nitraate või nitriteid. See hõlmab nitroglütseriini, Imdur®, Isordil®, Nitro-Bid®, Nitrostat® või Transderm-Nitro®.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.