benylin-e

Kasutab Benylin-E

Therapeutic Klass: Köha

See ravim on saadaval nii üle leti (OTC) ja arsti retsepti.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine guaifenesiin lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud. Kuid pidage nõu oma arstiga enne seda ravimit lastel, kellel on krooniline köha, nagu ilmneb astma või kellel on ebatavaliselt suur kogus lima või röga koos köha. Laste neid tingimusi võib vajada teistsugust meditsiinis. Samuti guaifenesiin ei tohiks anda lastele ja imikutele alla 2-aastastel lastel, kui te pole käskinud teha arst.

Ära anna üle leti (OTC) köha ja külmetuse ravimid, et last või laps alla 4-aastased. Kasutades neid ravimeid Väikelastel võib põhjustada tõsiseid või isegi eluohtlikke kõrvaltoimeid.

Enne Kasutades Benylin-E

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine guaifenesiin eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad guaifenesiin. See ei pruugi olla omased Benylin-E. Palun lugege hoolikalt.

Joomine rohke veega, võttes guaifenesiin võib aidata lahti lima või röga kopsudes.

Patsientidel, kes laiendatud vabastava kapsli kujul ravimit

Patsientidel, kes laiendatud vabastava tableti kujul ravimit

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie köha ei ole paranenud pärast 7 päeva või kui teil on palavik, nahalööve, jätkates peavalu või kurguvalu koos köha, pidage nõu oma arstiga. Need märgid võib tähendada, et teil on muid terviseprobleeme.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine guaifenesiin

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Bronhiit tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, Augmentin, Levaquin, levofloksatsiinist

Köha Benadryl, bensonataat, Dilaudid difenhüdramiini, Mucinex, kodeiin, guaifenesiin, hüdromorfoon

Bronhilaienemus tsiprofloksatsiin, albuterooliga, amoksitsilliin, doksütsükliin, Augmentin, Ventolin, PROAIR HFA

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Benylin-E

 või minna liituda Benylin E tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Benylin-E kõrvaltoimed

Benylin E (guaifenesiin)