benzamycin pak aktuaalne

Therapeutic Klass: aknevastaseid

Kasutab Benzamycin Pak

Keemiline Klass: makroliidimmunosupressant

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju erütromütsiin ja bensoüülperoksiid kombinatsioon lastel alla 12-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju erütromütsiin ja bensoüülperoksiid kombinatsioon Eakate ravi.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Benzamycin Pak

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

On väga oluline, et te kasutate seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib põhjustada naha muutuvad ärritunud. Teil võib tekkida vajadus kasutada seda ravimit mitu nädalat või kuud enne oma nahk hakkab otsima parem. Rakendades rohkem ravimit ei tee seda tööd kiiremini.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult naha pinnal. Ei saa aru oma silmi, nina või suud. Ärge kasutage seda nahal valdkondades, mis on kärped või kriimustuste eest. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe.

Kasutada

Benzamycin® Pak on saadaval ühe fooliumkotik, et on kaks eraldatud ruumidesse. Kui kasutad seda brändi, avage kaitsvat ja sisu segatakse ka peopesaga põhjalikult. Kanna toodet kohe pärast segamist. Ärge segage või kohaldada meditsiini lahtise leegiga.

Pärast pesemist või raseerimist, see on kõige parem oodata 30 minutit enne ravimi pealekandmist. Alkoholi segatud ravim võib ärritada värskelt pestud või raseeritud nahka.

Vältida pesemist akne mõjutatud ala (s) liiga tihti. See võib kuivatada nahka ja teha oma akne hullemaks. Pestes kerge, maheda seebi 2 või 3 korda päevas peaks piisama, kui sul on rasune nahk. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Ärge kasutage seda ravimit pärast kõlblikkusaega sildil. Ravim ei pruugi korralikult töötada. Saa värske pakkumise apteekriga. Pöörduge apteekrit, kui teil on mingeid küsimusi selle.

Selleks, et aidata hoida oma akne kontrolli all hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi. Teil võib olla jätkuvalt kasutada seda ravimit iga päev mitu kuud või isegi kauem teatud juhtudel.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Benzamycin Pak

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoia Benzamycin® Pak on fooliumkotik kuni olete valmis seda kasutama. Säilitada toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada.

Hoidke Benzamycin® paikse geeli külmkapis, kuumuse ja otsese valguse kätte. Mitte külmutada. Viska ära kõik kasutamata ravim pärast 3 kuud.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

See ravim võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

See ravim võib põhjustada naha päikesevalgusele tundlikumaks. Kasutage päikesekreemi, kui olete väljas. Vältida päikeselambid ja solaariumid. Mõnikord tuleb kanda kaitseriietust, nagu mütsi.

Kui teil tekib raske turse, õhupuudus, või allergiline reaktsioon selle ravimi kasutamise lõpetama meditsiin ja kontrollida oma arstile.

Kui teie akne ei parane 3 kuni 4 nädalat, või kui see muutub hullemaks, pidage nõu oma arstiga. Kuid akne võib kuluda kuni 8 kuni 12 nädalat enne näete täielikku paranemist.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Benzamycin Pak

Kui arst on tellinud teise ravimiga, tuleb nahale koos seda ravimit, see on parim kohaldada teist ravimit vähemalt 1 tund pärast seda, kui kohaldatakse esimese meditsiinis. See võib aidata hoida oma nahka muutumas liiga ärritunud. Samuti, kui ravimeid kasutatakse liiga lähestikku, nad ei pruugi korralikult töötada.

Kerge kipitustunne või põletamise nahal võib oodata pärast seda ravimit kasutatakse. Need mõjud võivad kesta kuni paar minutit või rohkem. Kui ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Te võib-olla, et ravimit harvemini. Järgige oma arsti juhistele.

Teil võivad jätkuvalt kasutada kosmeetika (make-up), kui te kasutate seda ravimit akne. Siiski on kõige parem kasutada ainult “ õlivaba ” kosmeetika. Samuti on parem mitte kasutada kosmeetika liiga palju või liiga tihti. Nad võivad muuta oma akne hullemaks. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Ärge kasutage mingeid muid ravimeid kohta nahapinnad küsimata oma arstiga. Vältige nahahooldustooted, mida saab kuivatada või ärritada nahka. Nende hulka kuuluvad naha koorumine ained.

Ärge kasutage seda ravimit oma juukseid ega värvi kangast. See ravim võib põhjustada pleegitamine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Benzamycin Pak kõrvaltoimed

Benzamycin Pak (bensoüülperoksiid / erütromütsiin aktuaalne)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Akne doksütsükliin, klindamütsiini aktuaalne, erütromütsiin aktuaalne, tetratsükliin aktuaalne, minotsükliin, Accutane.See, tretinoiinil aktuaalne, isotretinoiini, Yaz, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni dapsooniga aktuaalne, Retin-A, Epiduo, adapalene aktuaalne, Microgestin Fe 20/01, Vibramycin, Tazorac, Claravis, Differin TriNessa, Minocin, Tri-Sprintec, Solodyn