betatan

Mis on BetaTan?

BetaTan kasutatakse köha ravimiseks ja ninakinnisus seotud allergiad või nohu, sealhulgas ninakõrvalkoobaste, rõhk, nohu, aevastamine ja köha.

BetaTan võib kasutada ka muuks otstarbeks, kui on loetletud selles ravimi juhendis.

Karbetapentaan on köhapärssija.

Oluline Üüritav aastaringselt umbes BetaTan

Bromofeniramiin on antihistamiinikumiga. See blokeerib mõju looduslikult esinevad keemilised histamiini organismis. Histamiin on võimalik toota allergia sümptomid nagu aevastamine, nohu ja vesised silmad.

Fenüülefriin on nohuvastaste et kahaneb veresoonte ninaõõnepõletik. Veresoonte laienemine võib põhjustada ninakinnisust (nohu). Ärge kasutage BetaTan kui olete kasutanud MAO inhibiitor nagu isocarboxazid (Marplan) (Nardil), rasagilüni (Azilect), selegiline (Eldepryl, Emsam) või tranüültsüpromiin (Parnate) viimase 14 päeva jooksul. Tõsine, eluohtlikke kõrvaltoimeid võib tekkida, kui te võtate BetaTan enne MAO inhibiitor on teie kehast. BetaTan võib põhjustada kõrvaltoimeid, mis võivad kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui te juhite autot või teete midagi, mis nõuab, et ärkvel olla. Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada mõned kõrvaltoimed BetaTan. Ärge kasutage teisi üle leti köha, külmetuse või allergia ravimid küsimata oma arsti või apteekriga. Bromofeniramiin või fenüülefriinile sisalduvad paljud ravimid saadaval käsimüügist. Kui te võtate teatud toodete koos võid kogemata liiga palju teatud ravimit. Loe sildi mingeid muid ravimeid te kasutate, et näha, kui see sisaldab brompheniramine, karbetapentaan või fenüülefriinile.

Vältige teiste ravimitega unisekstegevaid (näiteks külm, valuvaigistid, lihaslõdvestajad ja ravimid haigushoogude, depressiooni ja ärevuse). Nad saavad lisada põhjustatud unisust brompheniramine, karbetapentaan ja fenüülefriinile.

Enne BetaTan, rääkige sellest oma arstile, kui te olete allergiline mõne ravimi või kui teil on

Enne ravimi võtmist

ajalugu peatrauma või krambid

uneapnoe (perioodid ei hinga une ajal)

kilpnäärmeprobleemid

astma, emfüseem või krooniline obstruktiivne kopsuhaigus (KOK)

sapipõie haigus

Addisoni tõbi

diabeet

glaukoom

haavandi või takistuse kõhuga

põie probleeme või raskusi urineerimisel

kõrge vererõhk, ebaregulaarne südametegevus või mistahes südamehaigus

Kui teil on mõni neist seisunditest, te ei pruugi olla võimalik kasutada brompheniramine, karbetapentaan ja Fenülefriini või vajate doseerimise reguleerimist või spetsiaalseid teste ravi ajal.

Võtke BetaTan täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Ärge võtke ravimit suuremates kogustes või kauem kui arsti poolt soovitatud. Järgige oma retseptil.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane, kui need süvenevad, või kui teil tekib palavik.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Kui on peaaegu aeg võtta järgmine annus, jätke unustatud annus vahele ja võtke ravimit järgmisel ettenähtud aega. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Sümptomid BetaTan üledoos võib sisaldada suukuivus, suurenenud pupillid, soojus või kipitus naha alla, iiveldus, oksendamine, rahutu tunne või hallutsinatsioonid.

Vältige teiste ravimitega unisekstegevaid (näiteks külm, valuvaigistid, lihaslõdvestajad ja ravimid haigushoogude, depressiooni ja ärevuse). Nad saavad lisada põhjustatud unisust brompheniramine, karbetapentaan ja fenüülefriinile.

Vähem tõsised kõrvaltoimed on tõenäolisem koos BetaTan, nagu

Kuidas ma peaksin BetaTan?

kuivus, silmade, nina või suu

uimasus või peapööritus

ähmane nägemine

raskused urineerimisel; või

ergastus (lastel).

Teised kõrvaltoimed on loetletud siin võib esineda ka. Rääkige oma arstile kõikidest kõrvaltoimetest, mis tunduvad ebatavalised või tülikast.

Tegemist võib olla teisi ravimeid ei ole nimetatud, mis võivad mõjutada brompheniramine, karbetapentaan ja fenüülefriinile. Rääkige oma arstile kõikidest retseptidest ja ravimitest, mida kasutate. See hõlmab vitamiinid, mineraalid, taimsed ravimid ja teiste arstide poolt. Ärge alustage uue ravimi kasutamist ilma arstiga nõu.

Bromofeniramiin, karbetapentaan ja fenüülefriinile saadaval kaubamärgi all BetaTan, Pulmari ja VazoTan. Muud brändi või geneeriline preparaadid võivad olla ka olemas. Küsige oma apteekrilt, teil on küsimusi selle kohta BetaTan, eriti kui see on uusi teid.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Külmetushaiguse sümptomid Benadryl, difenhüdramiin, kloorfeniramiin metasiini DM, Tussionex Pennkinetic, päevakübar, Alka-Seltzer Plus Cold, Benadryl allergia, Vicks Dayquil Päevane külma / gripp, Virtussin DAC, Drixoral, Actifed, brompheniramine, Benadryl Laste allergia, Primatene, Vicks Nyquil D külmetuse ja gripi Öö Relief, Percogesic, Theraflu gripp, külm ja köha pulber, kampri aktuaalne, efedriin / guaifenesiin, Kloori Trimeton, Coricidin HBP külma ja gripp

Mis juhtub üleannustamise korral?

Mida tuleks vältida?

BetaTan kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad BetaTan?

BetaTan (brompheniramine / karbetapentaan / fenüülefriinile)

Mis ei oma ravimit välja näeb?