Bexxar intravenoosse

Tõsised allergilised reaktsioonid: Kohe katkestada infusiooni ja jäädavalt lõpetada tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab raviskeemi tõsiste allergilisi reaktsioone. Pikaajaline ja raske tsütopeeniatega esinevad enamikul patsientidest. Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab ei tohi manustada patsientidele, kellel on rohkem kui 25% lümfoomi luuüdist, trombotsüütide arvu vähem kui 100,000 rakku / mm (3) või neutrofiilide arv alla 1500 raku / mm (3). Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab raviskeemi tarnitakse ainult sertifitseeritud tervishoiutöötajatele. Jälgi institutsionaalse kiirgusohutuse ning kohaldatavatele föderaalse suunised, et vähendada kokkupuudet kiirgusega majapidamises kontaktid ja meditsiinitöötajad.

Tõsised allergilised reaktsioonid: Kohe katkestada infusiooni ja jäädavalt lõpetada tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab raviskeemi tõsiste allergilisi reaktsioone. Pikaajaline ja raske tsütopeeniatega esinevad enamikul patsientidest. Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab ei tohi manustada patsientidele, kellel on rohkem kui 25% lümfoomi luuüdist, trombotsüütide arvu vähem kui 100,000 rakku / mm (3) või neutrofiilide arv alla 1500 raku / mm (3). Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab raviskeemi tarnitakse ainult sertifitseeritud tervishoiutöötajatele. Jälgi institutsionaalse kiirgusohutuse ning kohaldatavatele föderaalse suunised, et vähendada kokkupuudet kiirgusega majapidamises kontaktid ja meditsiinitöötajad.

Kasutab Bexxar

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: monoklonaalne antikeha

See ravim on anda ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab kombineeritud raviskeemi taganenud USA turul 20. veebruaril 2014.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Bexxar

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Bexxar® raviskeemi lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju Bexxar® raviskeemi ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Uuringud naised rinnaga toitmise ajal on näidanud kahjulikku imiku mõju. Alternatiiv seda ravimit tuleb ette või siis tuleb rinnaga toitmine lõpetada selle ravimi kasutamise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimid, mida kasutatakse vähi raviks on väga tugev ja võib olla palju kõrvaltoimeid. Enne selle ravimi saamist, veendumaks, et mõista kõiki riske ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

Arst annab teile seda ravimit haiglas või vähiravi keskus. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Bexxar® raviskeemist koosneb 2 eraldi osad (tositumomaab ja joodi I 131 tositumomab) on välja toodud 2 eraldi samme 7-14 päevase vahega. Te võite saada ka ravimid (nt paratsetamool, difenhüdramiini), mis aitab vältida võimalikke allergilisi reaktsioone süsti.

On väga oluline, et teie arst kontrollib teid tähelepanelikult, kui olete selle ravimi saamist. See on veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Sa ei tohi rasestuda ajal, kui saate seda ravimit ja 12 kuud pärast seda peatamata. Mees patsiendid peaksid kasutama tõhusaid rasestumisvastaseid vahendeid selle ravimi võtmise ajal ja kuni 12 kuu jooksul pärast seda peatamata. Rääkige oma arstile, kui te rasestute ravimi kasutamise.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, palavik või külmavärinad, peapööritus või uimasus, iiveldus, hingamisraskused, või turse käed, nägu, suu või kõri ravi ajal või 48 tunni jooksul selle ravimi saamist.

Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab raviskeemi võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Selle ravimi kasutamise ajal, siis võib kiirgust. Rääkige oma arstiga, kui teil on mure selles.

See ravim võib suurendada oma riski teatud tüüpi vähi või kilpnäärme probleemid. Rääkige oma arstiga neid riske.

Kuigi sa ravitakse tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab raviskeemi ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (elusvaktsiinideks) ilma arsti nõusolekuta. Tositumomaab ja joodi ma 131 tositumomaab võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida.

Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne selle ravimi kasutamist. Mõned mehed ja naised kasutavad seda ravimit on muutunud viljatuks (võimeline saama lapsi).

Õige kasutamine Bexxar

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Bexxar

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Mitte-Hodgkini lümfoomi metotreksaat, Rituxan rituksimab, tsüklofosfamiid, Cytoxan, vinkristiin, Imbruvica, tsütarabiin, bleomütsiin, ibrutinib karmustiin bendamustiin

Diagnoos ja uurimine glükagooni, mannitool, arginiin, L-arginiin, Lexiscan, GlucaGen’iga, Thyrogen’ile Aplisol, Tubersol, inuliin, regadenosoonile, Gastrografin

 või minna liituda tositumomaab tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Bexxar kõrvaltoimed

tositumomaab