biaxin

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Kasutab Biaxin

Keemiline Klass: makroliidimmunosupressant

Klacid kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse makroliidantibiootikumidega. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutamine ei kuulu toote märgistamist, klaritromütsiin kasutatakse teatud patsientidel järgmiste meditsiiniline seisund

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju klaritromütsiini bakteriaalsete infektsioonide raviks lastel alla 6 kuu vanused ja ennetada ja ravida Mycobacterium avium kompleksi noorematele lastele 20 kuu vanuselt. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud selles vanusegrupis.

Enne Kasutades Biaxin

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga klaritromütsiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on tõsised neeruprobleemid ja südame rütmihäireid, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide klaritromütsiin.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad klaritromütsiin. See ei pruugi olla omased Biaxin. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Võite võtta seda ravimit koos toiduga või piima või tühja kõhuga. Kuid klaritromütsiin pikendatud vabanemisega tabletid tuleb võtta koos toiduga.

Kui kasutate laiendatud vabastavad tabletid

Mõõda suulise vedelikku märgistatud mõõtelusikas, süstal või tassi. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga. Raputage pudelit meditsiini hästi lihtsalt enne iga annust.

Kui te kasutate klaritromütsiini ja zidovudiini, need ravimid tuleks võtta vähemalt 2 tundi.

Hoia ravimi kasutamist kogu aeg ravi, isegi kui teil või teie lapsel ennast paremini tunnete pärast mõne esimese annuse. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Õige kasutamine klaritromütsiini

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Mitte hoida külmkapis või sügavkülmas vedelat ravimit. Viska ära kõik kasutamata segatud ravimit pärast 14 päeva.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge kasutage seda ravimit, kui teil või teie lapsel on ka kasutades astemisool (Hismanal®), tsisapriid (Propulsid®), lovastatiin (Mevacor®), pimosiid (Orap®), simvastatiin (ZOCOR®), terfenadiin (Seldane®), või teatud tungaltera ravimite (nt dihüdroergotamiin, ergotamiin, DHE 45®, Ergomar®, Ergostat® või Migranal®). Kui teil on neeru- või maksahaigus, ei võta nii seda ravimit ja kolhit- (Colcrys®). Kasutades neid ravimeid koos võivad suurendada riski rohkem tõsiseid kõrvaltoimeid.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Biaxin

Veenduge, et teie arst teaks, kui te olete rase või plaanite rasestuda. Kui te rasestute selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil või teie lapsel on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Võta kohe oma arstile, kui teil on mingeid muutusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

See ravim võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast teie või teie laps lõpetate ravimi võtmise. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kui teil on küsimusi või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või kõri turse, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui teie või teie laps kasutate seda ravimit.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide.

Biaxin kõrvaltoimed

Biaxin (klaritromütsiin)

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Helicobacter pylori infektsiooni omeprasool, amoksitsilliin, pantoprasooli, Nexium, metronidasool, Prilosec

Bronhiit tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, Augmentin

Hambaravi abstsess amoksitsilliin, metronidasool, Flagyl, erütromütsiin, klaritromütsiin, Amoxil

Sinusiit prednisooni, tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, asitromütsiini, Augmentin, klindamütsiini