BiCNU®

Karmustiin süstimiseks tuleb järelevalve all kvalifitseeritud arst, kellel on kogemused vähi kemoterapeutikumidega. Luuüdi supressioon, eriti trombotsütopeenia ja leukopeenia, mis võib kaasa aidata verejooks ja valdav infektsioonide niigi ohustatud patsient, on kõige tavalisem ja raske toksilise toime Karmustiini. Vereanalüüs tuleb kontrollida kord nädalas vähemalt 6 nädalat pärast annuse. Ettenähtud annuses, kursused Karmustiini ei tuleks sagedamini kui kord 6 nädalat. Kopsunähud alates karmustiin näib olevat seotud annuse, nagu saavatel patsientidel suurem kui 1400 mg / m (2) kumulatiivne doos on oluliselt kõrgem risk kui need saavad vähem. Viivitusega kopsuarteri toksilisuse võib esineda aastat pärast ravi ning võib põhjustada surma, eriti patsientidel töödeldi lapsepõlves.

Kasutab BiCNU®

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: alküüliv aine

Keemiline Klass: nitrosouureat

Karmustiin rühma kuuluv Alküleerivate ainetega. See häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka karmustiini, muud tekkida võivad. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud (nt juuste väljalangemine), ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist karmustiini, teie ja teie arst peaks rääkima sellest ravimist saadavat kasu teeme samuti riskid.

Ravim tuleb manustada ainult või vahetus arsti järelevalve.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, karmustiini süsti kasutatakse teatud patsientidel järgmistest tingimustest

Enne Kasutades BiCNU®

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju Karmustiini süsti ei ole läbi viidud lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Karmustiini süsti eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide karmustiin süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimid, mida kasutatakse vähi raviks on väga tugev ja võib olla palju kõrvaltoimeid. Enne selle ravimi saamist, veendumaks, et mõista kõiki riske ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Ravim manustatakse tavaliselt iga 6 nädalat. See võibolla manustatakse ühekordse annusena või jagatud süsti ööpäevas kahel järjestikusel päeval.

Karmustiin mõnikord koos teatud teiste ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, see on oluline, et te saada igaüks õigel ajal. Kui te võtate mõnda neist ravimitest suu, pidage nõu oma arsti, et aidata teil planeerida nii, et võtta neid õigel ajal.

See ravim põhjustab tihti iiveldust ja oksendamist, mis tavaliselt ei kesta kauem kui 4-6 tundi. On väga oluline, et te jätkuvalt saada ravimit, isegi siis, kui te tunnete end halvasti. Küsige oma arstilt, kuidas vähendada nende mõju.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib suurendada oma riski haigestuda vähki ning kopsu probleeme (näiteks kopsu fibroos või mürgisus). See on tõenäolisem, kui teile suurtes annustes ravimi või kasutada seda pikka aega.

Õige kasutamine BiCNU®

Kuigi sa ravitakse karmustiini süsti ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Karmustiin võib alandada organismi vastupanuvõimet ja vaktsiin ei pruugi töötada nii hästi või kui te võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks ei peaks sa ümber teisi isikuid, kes elavad oma majapidamises, kes saavad elusvaktsiinideks sest on olemas võimalus, võiksid nad läbida viiruse teile. Mõned näited elusvaktsiinideks hulka leetrite, mumpsi, gripp (nina gripivaktsiini), polioviirus (suulises vormis), rotaviiruse ja punetiste. Ärge neile lähedal ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Karmustiin võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kui karmustiini kogemata imbub läbi veeni, millesse on süstitud, see võib kahjustada teatud kudede ja põhjustada löövet. Rääkige oma arstile või õele kohe, kui märkate punetust, valu või turse süstekohal.

See ravim võib suurendada riski kopsudega probleeme suitsetamise ajal.

Koos selle tarvis mõju, ravimeid nagu karmustiin võib mõnikord põhjustada mõningaid soovimatuid toimeid nagu verehaiguste, juuste väljalangemine, ja teisi kõrvaltoimeid, need on kirjeldatud allpool. Ka sellepärast, et need ravimid toimivad organismis, on olemas võimalus, et nad võivad põhjustada soovimatuid tagajärgi, mis ei pruugi ilmneda alles kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse. Need viitmõjud võivad sisaldada teatud vähitüüpide, nagu leukeemia. Arutage neid võimalikke mõjusid oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal BiCNU®

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

BiCNU® kõrvaltoimed

BiCNU® (karmustiini)

Mitte-Hodgkini lümfoomi metotreksaat, Rituxan rituksimab, tsüklofosfamiid, Cytoxan, vinkristiin

Hodgkini lümfoom tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, Opdivo, nivolumab, vinkristiin

Ajukasvaja tsisplatiin, Afinitor everoliimus karmustiin lomustiini Zortress

Glioblastoomi multiformne Avastin bevatsizumab temosolomiiddakarbasiini Temodar karmustiin prokarbasiinil

 või minna liituda BiCNU® tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.