biothrax

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab Biothrax

Anthrax on tõsine haigus, mis võib põhjustada surma. On levinud puudutades või süüa midagi, mis on nakatunud siberi idu, nagu loomad või hingatakse sisse siberi idu.

See vaktsiin manustatakse ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe eas toime siberi katku vaktsiini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Anthrax vaktsiini ei ole näidustatud kasutamiseks patsientidel vanem kui 65-aastane.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Enne Kasutades Biothrax

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle selle vaktsiini. Vaktsiini manustatakse shot naha all või lihasesse.

Te saate kokku 3 annust esmase seeria kaadrid, kui vaktsiini manustatakse lihasesse. Kui teil on risk hematoom (verevalum) teket, võite saada vaktsiini naha alla, kus on kokku 4 annust esmase seeria kaadrid. Siis saavad ka 2 Lisadoosi (revaktsineerimisannuste) kell 12 ja 18 kuud pärast viimase pildi esmase seeria järgneb igal revaktsineerimisannus ka edaspidi, kui olete endiselt ohus Siberi katku nakatumist.

Selleks, et seda vaktsiini korralikult tööle, siis on väga oluline, et te ei jätaks ühtegi annust. Hoidke kõik oma kohtumised oma arstiga.

See vaktsiin on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et te tagasi oma arsti kabinetti õigel ajal järgmise doosi vaktsiini. Kindlasti rääkige oma arstile mistahes kõrvaltoimeid, mis tekivad pärast vaktsiini.

Vaktsineerimist raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud, samas vaktsiini saanud, rääkige sellest kohe oma arstile.

See vaktsiin võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Rääkige oma arstile, kui teil on lööve, sügelus, keele ja kõri, või hingamisraskused pärast vaktsiini manustamist.

See vaktsiin ei raviks siberi katku nakkuse juba alanud. Rääkige oma arstile, kui teil on kokku puutunud siberi katku. Sa pead ravim infektsioon.

Kork on viaal sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil on Lateksiallergia Enne vaktsineerimist.

Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on vähk või on saanud ravi, mis võib nõrgestada immuunsüsteemi (nt steroid meditsiin, kiiritusravi või ravim vähi raviks).

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine Biothrax

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Anthrax profülaktika tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, Levaquin, levofloksatsiini Amoxil, Vibramycin, gatifloksatsiiniga Doryx, FLOXINi, Tequin, Monodox, Trimox, penitsilliin G prokaiin Vibra-kaarte, Amoxicot, Moxilin, Wycillin, prokaiinpenitsilliini, Levaquin Leva-Pak

 või minna liituda Biothrax tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Biothrax

Biothrax kõrvaltoimed

Biothrax (siberi katku vaktsiini adsorbeerunud)