biotiin (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate võtta biotiin toidulisandid üks või mitu päeva ei ole põhjust muretsemiseks, sest see võtab aega, oma keha, et saada tõsiselt madal biotiin. Kui aga teie tervishoiutöötaja on soovitatav võtta biotiin, püüa meeles pidada seda suunatakse iga päev.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Mitte hoida külmkapis. Hoidke külmumise eest.

ladustamine

Hoidke toidulisand suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.