Bipolaarne häire lastele ja teismelistele – Teema ülevaade

Bipolaarne häire põhjustab meeleolumuutused äärmise ups (mania) ja mõõnad (depressioon). Kui inimesed selle probleemiga on üles, neil on lühike, tihe pursked ega tunne ärritatud või väga rahul (mania) mitu korda peaaegu iga päev. Neil on palju energiat ja suur aktiivsust. Kui need on kehtestatud, nad masendus ja kurb.

Eksperdid ei mõista, mis põhjustab bipolaarne häire.

Tundub sõidetud peredele. Teie laps on suurem risk see, kui lähedane perekonnaliige, nagu vanemad, vanavanemad, vend, õde või on see. Vanemad võivad küsida, mida nad tegid põhjustada nende laps on bipolaarne häire. Aga miski vanem võib teha põhjustada või ennetada.

Lastel ja teismelistel, meeleolu kiiresti muuta ühest äärmusest teise ilma selge põhjuseta. Aga lapsel on bipolaarne häire, need tujumuutused peab erinema lapse tavaliselt meeleolusid ja peab toimuma koos teiste sümptomite või käitumise muutmine. Need erinevad tähtajad, meeleolu- ja käitumist nimetatakse episoodiga. Inimesed, kellel on bipolaarne häire on maniakaalne ja depressiivne meeleolu episoodid.

Times maania (ups) või depressioon (Downs) olla nii ilmne laste ja teismeliste kui täiskasvanutel.

Maniakaalne episood kestab vähemalt nädala. See on periood väga õnnelik, agressiivsed ja / või vihane meeleolu, mis tekib mõne järgmistest sümptomitest. Laps või teen ma; Kas väike unevajadus; Kas kõrge energia taset; Kas äärmuslikud enesekindlamad; Rääkige väga kiire; On palju mõtteid korraga; Tundub väga segane ja ei suuda keskenduda; Touch tema genitaalid, kasutada seksuaalse keele ja läheneda teiste seksuaalse viisil; Seaduse sobimatu või on pealetükkiv sotsiaalsetes oludes.

Depressiivse episoodi on periood kurb, madal või kipakas meeleolu, mis tekib mõne järgmistest sümptomitest. Laps või teen ma; Ei leia rõõm asju, mida nad tavaliselt meeldivad; Vähe energiat ega tunne “aeglustunud; on uni ja söögiisu muutused, on madal enesehinnang, süütunnet või väärtusetu; Taganeda sõprade või perega, on raske keskenduda, on surma- või enesetapp.