Bipolaarne häire: Ülevaade ja faktid

Mis on bipolaarne häire? Mis seda põhjustab? Millised on riskid? Ja mida’; parim liin ravi? Vaatamata tohutu areng, veel palju õppija; selle seisund, mis mõjutab miljoneid paljud inimesed maailmas.

Bipolaarne häire on tõsine vaimuhaigus, mida iseloomustavad b; äärmuslik meeleolu-, maania depressiooni. See võib põhjustada ohtu; käitumist, kahjustatud suhteid ja karjääri, ja isegi enesetapumõtetega i; see ei ravita.

Kuigi bipolaarne häire on rohkem levinud vanemate teismeliste ja youn; täiskasvanutel, võib see mõjutada laste noortele kui 6. Mõned eksperdid usuvad, th; tingimus on haruldane ja üle diagnoositud, teised nõus.

Üldiselt naised kogevad rohkem depressiooni perioodide kui mina; uuringud näitavad. Naised on ka suurem risk kiiresti vahelduvad, mis tähendab,; võttes neli või enam episoodide üks aasta.

Bipolaarne häire ja ADHD on diagnoositud sagedamini Ameerikas; laste ja teismeliste seas. Leidub sarnasusi sümptomid, siis kuidas; Arst tead, et kui laps on bipolaarne häire või ADHD?

Saak iga episood Bipolaarne TV ja saada mitte ainult põhitõdesid, kuid-osakonnas; lugusid inimestest, kes elavad edukalt bipolaarse häirega. Vaata ka kogemusi; intervjuudes, et vastata küsimustele vallandab, töö, abielu, ravimeid; ravivõimaluste ja rohkem.

Kas teil on bipolaarne häire või mures, et keegi, kes doe; ‘S bipolaarne häire võimaldab lihtsalt ja discreetl; hinnata sümptomid, ravi, eluviisi probleeme ja palju muud.

Arstid ei ole täiesti aru põhjustab bipolaarne häire. Bipola; häire tihti jookseb peredele ning teadlased usuvad, on geneti; komponent.

Umbes 5,7 miljonit USA täiskasvanutest elavad bipolaarse häirega. Bipola; häire mõjutab mehi ja naisi võrdselt, samuti kõik rassid, etnilise rühma; ja sotsiaalmajandusliku klassi.

Kuigi bipolaarset häiret ei saa vältida, varajase tuvastamise bipola; hoiatusmärgid ja nägemine regulaarselt oma arsti võimaldab teil jälgida teid; meeleolu ja ravimeid ning hoida haiguse tõusmist.