Bipolaarne tugigruppide ravimeetodite, meditsiin, ja rohkem manustamist

Bipolaarne häire ei ole tingimus, et saate lahendada ise. Sa pead abi ja toetust palju inimesi – oma pere, sõprade ja eriti oma tervishoiuteenuse osutajatele.

Ravimid on peaaegu alati kirjutatud inimesed bipolaarse häirega. Niisiis, esimene samm on otsida tervishoiuteenuse osutaja, kellel on teadmised ravis bipolaarne häire. Enamikul juhtudel oleks see psühhiaater.

Leia keegi, kellega soovid ja usaldus. Kuna saate näha palju omavahel – vähemalt alguses – see on oluline, et oleks hea töiste. Kui te ei tunne end mugavalt ümber oma arsti, siis ei pruugi olla avatud umbes sümptomeid või kõrvaltoimeid oma ravi.

Ära ole passiivne patsiendile. Aktiivne tegutsemine aitab oma taastumist. Enne ametisse, lugesin bipolaarne häire ja selle ravi. Mine küsimusi.

Mõned inimesed kahtlevad, et minna arsti juurde, sest nad kardavad, et teda sunnitakse võtma ravimit. kui sa peagi ohtu enda ohutuse tagamiseks, mis ei Happe; Arst ei tee sa midagi. Ta ütleb teile, ja koos siis vaadata kättesaadavate ravivõimaluste.

Mida iganes sa otsustada, viivitades arutelu arsti ei ole hea mõte. Me teame, et ravimata bipolaarne häire on tõenäoliselt hullemaks.

Omal, rääkida ravi terapeut ei piisa, et kontrollida bipolaarne häire, eriti maania või depressiooni. Aga koos bipolaarne ravimeid, siis võivad mängida olulist rolli oma taaskasutamise ja pidev ravi. Mõju bipolaarse häire minna kaugemale otsest sümptomid meeleoluepisoodi. Terapeut aitab teil