Black vaimse tervise

Ei ole midagi ebatavalist või häbiväärset vaimuhaigus. Enamik meist on probleeme mingil hetkel meie elu, nagu raha mured, stress tööl või surma kallimale, mis võib mõjutada meie vaimse tervise. Uuri, kuidas ära tunda märgid ja kust saada abi.

inimeste kogemusi vaimse tervise probleemid

Üksikutel juhtudel, mõju võib olla tõsine ja pikaajaline. Umbes veerand kõikidest arsti külastused on ette nähtud vaimse tervise probleem, tavaliselt ärevus või depressioon.

Kuid inimesed Aafrika ja Kariibi mere kogukondade, sealhulgas valge ja must segatud rahvus, saab nägu täiendavaid probleeme, mis võivad mõjutada nende vaimset tervist.

Kuhu minna vaimse tervise abi

Igapäevane elu on suur mõju vaimsele tervisele, ja must kogukondade Suurbritannias on siiski suurema tõenäosusega kui teised probleeme nagu halb korpus, töötus, stress ja rassismi, mis kõik saavad inimesed haigeks.

Kathryn Hill vaimse tervise Sihtasutus ütleb paljud inimesed ei usalda tervishoiuteenustele. “Paljud inimesed ei kasuta tervishoiuteenuste kuni nad väga halvasti, sest nad kardavad, mis juhtub. See tähendab, et nad on tõenäolisem, et olla halvem tervis selleks ajaks nad abi otsima,” ütleb ta.

Hoolitsev oma vaimse tervise ja oma pere ja sõbrad “on oluline

Kogu maailmas tundub, et inimesed, kes liiguvad ühest riigist teise on suurem risk psüühikahäireid. See kehtib eriti mustanahaliste kes liiguvad peamiselt valge riikides, ja veelgi suurem risk on nende lastele.

Kuigi vaimuhaigus on enam levinud Aafrikas või Kariibi kui see on Ühendkuningriigis tervikuna, see on suurem probleem Aafrika ja Kariibi mere kogukonnad elavad Suurbritannias.

See tähendab, et hoolitsev oma vaimse tervise, samuti oma pere ja sõprade, on oluline, et teil on vaja teada, kes räägivad, kui midagi läheb valesti.

Kaitseme oma vaimse tervise

“Kui te olete mures, pöörduge abi võimalikult kiiresti,” ütleb Kathryn. Kuidas head hoolt alguses saab teha suur erinevus. Kui tead midagi ei ole õige, ei teeselda, et kõik on OK. Seal on palju inimesi, kes aitavad, kuid tavaliselt on parim koht alustamiseks.

IS seal kõigile ja tema vaimse tervise teenused peaksid vastama kõigi vajadusi võrdselt hästi. Nad võivad olla võimalik panna teid kursis organisatsioonidega väljaspool, mis võib aidata.

Mõlemal juhul, sa õigust teenust, mis kohtleb teid kui indiviidi, austab oma kultuuri ja usu ja aitab teil kui inglise keel ei ole teie emakeel.

Rääkige oma arstiga. arstid ei ole lihtsalt olemas oma füüsilist tervist – neil on ka kogemus, mis aitab vaimse tervise probleeme ja võib teid suunata spetsialisti teenuseid.

111; SANEga: 0845 767 8000 (06:00-11:00, iga päev); Samaarlaste: 0845 790 9090

Kui sul ei ole arsti registreerida ühes – leida arst lähedal. Kui teil on vaja rääkida kellegagi kiiresti, saab helistada

Abi sõprade ja perega

Loe kuhu minna vaimse tervise abi.

Hoiame oma keha ja vaimu terve aitab, “ütles Kathryn.” See hõlmab korralikult süüa, juua alkoholi mõõdukalt ja saada piisavalt trenni.

The National Institute for Health Care Excellence (NICE) nõustab, et kerge kuni mõõduka depressiooni, kasutada võib olla efektiivsem kui antidepressandid. arstid võivad viidata teid Võimlemisravi.

“Exercise, Tervishoid ja räägi teraapiad aitavad ka ärevuse ja rohkem tõsiseid psüühilisi haigusi,” ütles Kathryn.

Kui teil on pereliige või sõber vaimuhaigus, toeks olla. Hoia ühendust nendega ja veenduge, et nad teavad, et nad saavad rääkida, kui nad soovivad.

Pea meeles, et enamik inimesi vaimuhaigus ei ole vägivaldne, “ütles Kathryn.” Las su sõber, et oled olemas, kuid ka hoida piire. “Sa ei saa olla oma nõuandja, kuid andke neile teada, saate aidata neil pääseda toetust nad vajavad.

Seal on rohkem informatsiooni vaimse tervise ja heaolu, samuti kuidas saada abi ja toetust, on järgnevatel lehekülgedel

Video: vaimse tervise

Lisateavet toetamine sõber vaimuhaigus, vaata vaimse tervise Sihtasutuse infoleht hoida meid minek (PDF, 736kb).

HealthTalkOnline on intervjuud ja videod inimesed räägivad oma kogemustest vaimse tervise probleemid – vaata vaimse tervise: vähemusrahvuste kogemustest.

14/07 /

teenused

emotsionaalse tervise vaimse tervise, depressioon, nõustamine ja räägi teraapiate

asukoht

Uuri välja, mida vaimse tervise teenuseid on olemas ja kuidas neid kasutada

Teenused lähedal

Tingimused, mis on rohkem levinud Aafrika ja Kariibi mere inimesi, ja kuidas vähendada oma riski

Kas te kardate ise või kallimale, need usaldustelefonid võib pakkuda asjatundlikku nõu

Lae neid helisaateid, järgida plaani ja teil töötab 5km vaid üheksa nädalat

Vaimse tervise teenused

Black tervist

Vaimse tervise abiliinidele

Couch 5k töötab plaani