blinatumomab intravenoosse

Tsütokiini vabanemise sündroom (CRS), mis võib olla eluohtlik või fataalne, esines patsientidel blinatumomab. Neuroloogiline toksilisust, mis võib olla raske, eluohtliku või surmaga, esines patsientidel blinatumomab. Katkestada või lõpetada blinatumomab soovitatud.

Kasutab blinatumomab

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogiline Klass: monokloonse antikeha fragment

Blinatumomab süsti on kasvajavastane (vähi) ravimid. See häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud organismis. Kuna kasvu normaalsetes rakkudes võib mõjutada ka blinatumomab, teisi kõrvaltoimeid võib tekkida. Enne ravi alustamist, rääkige oma arstiga kasu blinatumomab samuti võimalikke riske kasutamist.

blinatumomab tuleb anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest blinatumomab järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon blinatumomab või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga blinatumomab süsti lastel.

Enne Kasutades blinatumomab

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga blinatumomab süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid tagajärgi (nt segasus, entsefalopaatia, infektsioonid) raviks, mis võib nõuda ettevaatusega patsientidel, kes saavad blinatumomab süsti.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate blinatumomab, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades blinatumomab mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise blinatumomab. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle blinatumomab haiglas või vähiravi keskus. blinatumomab antakse läbi nõel ühes oma veenid.

blinatumomab antakse tavaliselt kord päevas 4 nädala jooksul, millele järgnes 2-nädalane ravivaba intervalli.

blinatumomab peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda blinatumomab töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

blinatumomab võib põhjustada tsütokiini vabanemise sündroom (CRS) ja infusioonireaktsioonidest. See võib olla eluohtlik ja nõuab kohest tähelepanu. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest: palavik, külmavärinad, peavalu, iiveldus, peapööritus, pearinglus, minestamine, nahalööve, hingamisraskused või väsimus või nõrkus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on krambid, tasakaalu kaotamine, teadvusekadu, segasus, desorientatsioon, raskusi rääkimisega või ebaselge kõne.

blinatumomab võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge arsti poole, kui te arvate, haigestunud või teil on palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaseljas või küljes valu või valulik või raskendatud urineerimine.

blinatumomab võib põhjustada tõsiseid tüüpi reaktsioon, mida nimetatakse tuumori lüüsi sündroom. Arst võib teile ravim, mis aitab seda vältida. Helistage oma arstile kohe, kui teil on langus või muutused uriinis summa, liigesevalu, jäikus, või turse, alaselja, külg, või kõhuvalu, kiire kaalutõus, jalgade paistetus või sääred või ebatavaline väsimus või nõrkus.

blinatumomab võib sind pearinglust, segaduses või vähem tähelepanelik kui olete tavaliselt. Ärge juhtige autot ega midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas blinatumomab teile mõjub.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Õige kasutamine blinatumomab

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ägeda lümfoblastse leukeemia metotreksaat, Gleevec imatiniibi, doksorubitsiin, merkaptopuriinile, adriamütsiin Spryceliga, dasatiniibravi, Trexall, Purinethol klofarabiin Purixan, Iclusig, Blincyto, blinatumomab, Nelarabiinravi, asparaginaasiga Erwinia chrysanthemi, Erwinaze, Arranon, pegaspargaasi, teniposiidist vinkristiin liposoomi Oncaspar

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal blinatumomab

 või minna liituda blinatumomab tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

blinatumomab kõrvaltoimed

blinatumomab