boniva

Tagasi Viimased FDA Heakskiidud

Üldnimetus: ibandronaatnaatriummonohüdraadina; Heakskiitmise kuupäeva: 24. märts 2005; Ettevõte: Roche ja GlaxoSmithKline (GSK); Ravi: Postmenopausaalne Osteoporoos

Boniva on esmakordselt suukaudne ravi manustada üks tablett üks kord kuus iga krooniline haigus. Üks kord kuus Boniva tõhus bisfosfonaat patsiendid võtaks 12 tabletti aastas versus 52 nõutakse praeguse iganädalane bisfosfonaat ravi.

Arenenud vastuseks patsiendi vajadusest, üks kord kuus Boniva kiideti heaks põhineb täiendava uue ravimi taotluse. Üks kord kuus suulise Boniva ei ole praegu lubatud kasutada väljaspool USA-d, kuigi see on toimumas reguleeriva läbivaatamise turgudel üle maailma, sealhulgas Euroopas, kus seda turustatakse kaubamärgi all Bonvivaga.

Boniva 150 mg üks kord kuus ja Boniva 2,5 mg päevas on näidustatud ja ennetamiseks postmenopausis osteoporoos. Üks kord kuus Boniva peaks olema kättesaadav retsepti USA apteekides aprillis.

Harvadel juhtudel on teatatud tugev luu-, liigese- ja / või lihasvalu pärast pildistamist bisfosfonaat ravi osteoporoosi. Lisaks esinemisest lõualuu on harva kirjeldatud patsientidel, keda raviti bisfosfonaatidega; Enamikul juhtudel on saavatel vähihaigetel hambaravi korra.

Kõige sagedasemad kõrvaltoimed on üks kord kuus Boniva olenemata põhjusest olid kõhuvalu (Boniva 150 mg 7,8 protsenti vs Boniva 2,5 mg 5,3 protsenti), hüpertensioon (6,3 protsenti võrreldes 7,3 protsenti), düspepsia (5,6 protsenti võrreldes 7,1 protsenti ), artralgia (5,6 protsenti vs 3,5 protsenti), iiveldus (5,1 protsenti vs 4,8 protsenti) ja kõhulahtisus (5,1 protsenti ja 4,1 protsenti).

Patsiendid, kes võtavad Boniva on õigus registreeruda MyBONIVA, patsiendi toetamine programmi eesmärk on aidata suurendada vastavust (võttes ravi vastavalt juhendile) ja püsivus (kes viibivad ravi) seda unikaalset üks kord kuus raviskeemi .; Lisateavet selle programmi kõne 1-800-4BONIVA.

Täieliku ravimite infolehti Boniva, siis 4boniva.com.