Break Bad, ebatervislikud toitumisharjumused ja kaalus

Dieediga oma tagumik maha, kuid siiski ei suutnud kaotada kõik naela? See võib olla sa süüa rohkem kui sa mõistad!

Kuidas on see võimalik, ütlete? Eksperdid aru see on lihtsam kui te arvate, tänu meie “kopsakaid harjumused” – teadvuseta sidumised toidu tegevustega, et mõnikord põhjustada meile süüa rohkem, kui me mõistame.

“Liiga tihti me süüa” autopiloodile “- me seostame toidu teatud tegevuste või isegi kellaaegadel ja ilma tõesti pöörates tähelepanu sellele, kui palju me tarbivad, me söövad,” ütleb Warren Huberman, PhD, psühholoog koos NYU meditsiiniprogrammi kirurgilise kaalulangus.

Kas see alateadlikult krigistamine kiibid samas surfamise, haarates et 20-unts pudel sooda iga kord, kui telefon heliseb, või mõnikord lihtsalt automaatselt sidunud kaks toitu koos – nagu sirutavad šokolaadi sõõrik iga kord, kui lõhn hommikukohvi – eksperdid ütlevad vanad harjumused kaovad raskelt, isegi siis, kui me oleme dieedil.

Sinu aju salvestab asju viisil, mis muudab su elu kergemaks, nii et kui teed asju teatud viisil mitmeid kordi oma aju ütleb, “OK see, kuidas me asju; kui nende harjumuste hulka toit, ülesöömine võib saada lihtne teadvustamata ühing, “ütleb Huberman.

Kaal kontrolli psühholoogi Abby Aronowitz, PhD nõus: “Kui vastus ärritajale on au sees pidevalt, et vastus muutub kiiresti ühendatud stiimul. Nii et kui sul on alati premeerida mõelnud võttes tass kohvi jõudes sõõrik, kui need kaks mõtted muutuvad ühendatud meelt, “ütleb Aronowitz autor oma Lõplik Diet.

Aga see ei ole ainult ühendused, mis on esitatud meie aju. Samuti on isu. Huberman ütleb, et kui näiteks meil on see kohvi ja kommi kokku piisavalt korda, mitte ainult me ​​konditsioneeritud jõuda nende kahe esemed, meie aju tegelikult luuakse iha süsteemi, et tagada see, mida me teeme.

“See tähendab, et kui sul on kohvi ja sõõrik igal hommikul 90 straight hommikuti, 91. hommikul kui valada, et tassi kohvi, te ei kavatse iha sõõrik, sest need kaks toiduained on seotud oma aju,” ütleb Huberman .

Isu ütleb ta, et ei ole juhuslik, vaid õppinud. “Sa ei ihkama toidud te ei ole maitsnud. Sa pead õppima teatud asju, et oma aju ihkama seda, ja kui sa korrata midagi piisavalt korda iha saab osa oma aju repertuaari,” ütleb ta.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …