brinsolamiid oftalmoloogilised

Kasutab brinsolamiid

Therapeutic Klass: Glaukoomivastased

Farmakoloogilise Klass: karboanhüdraasi inhibiitor

brinsolamiid on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest brinsolamiid järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon brinsolamiidi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju brinsolamiid silmatilgad lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga brinsolamiid silmatilgad eakatel.

Enne Kasutades brinsolamiid

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate brinsolamiid, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades brinsolamiidi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada brinsolamiidi kasutamise. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teie silma arst ütleb teile, kui palju brinsolamiidi kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

Kui te tavaliselt pehmeid kontaktläätsi, eemaldage need enne kasutamist brinsolamiid silmatilgad. Oodake vähemalt 15 minutit enne laskmise kontaktläätsed tagasi.

Kui soovid kasutada silmatilku

Kui teie arst määras kaks erinevat silmatilgad, mida kasutatakse koos, oodake vähemalt 10 minutit vahel korda te rakendate ravimeid. See aitab hoida teist ravimit “uhutakse” esimene.

Annus brinsolamiidi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine brinsolamiidi annustes. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse brinsolamiidi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Võite ka hoida ravimit külmkapis. Ka pudel püsti, kui sa seda ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et brinsolamiid töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Kui sügelus, punetus, turse või muid märke silma või silmalau ärritus esine, pöörduge oma arsti poole. Need märgid võib tähendada, et teil on allergia brinsolamiidi.

Õige kasutamine brinsolamiidi

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida kasutades brinsolamiid. Loobuge brinsolamiid ja pidage nõu oma arsti kohe, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest: must, tõrva meenutav väljaheide; kobrutamisega või lõdvenemine nahka külmavärinad; tume uriin, liiges- või lihasvalu, lööve, nahapunetus kahjustusi, sageli lilla keskus; haavandid, haavandid, või valged laigud suus või huultel; ebatavalist verejooksu või veritsust, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Kui sa haiget oma silmaga, tekib silmapõletik, või pead olema silma operatsioon, rääkige sellest kohe oma arstile. Arst võib teil kasutada uue pudeli silmatilkade, mis aitavad vältida silmapõletik või hoida nakkuse süvenemist.

brinsolamiid võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine lühikeseks ajaks. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite brinsolamiidi enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei näe korralikult. Samuti, kuna ähmane nägemine võib olla märk kõrvaltoime, mis vajab arstiabi, pidage nõu oma arsti, kui ta jätkab.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal brinsolamiid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

brinsolamiid kõrvaltoimed

brinsolamiid oftalmoloogilised

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Glaukoom, avatud nurga Lumiganiga timolooli oftalmoloogilised, adrenaliini oftalmoloogilised, Xalatan, Travatani, Alphagan, brimonidine oftalmoloogilised, latanoprostist oftalmoloogilised, pilokarbiini oftalmoloogilised, Azopti, Cosopt, Simbrinza

Silmasisese hüpertensioon Lumiganiga timolooli oftalmoloogilised, Xalatan, Travatani, Combigan, Alphagan, brimonidine oftalmoloogilised, latanoprostist oftalmoloogilised, pilokarbiini oftalmoloogilised, Azopti, Cosopt, Simbrinza