brinsolamiid (silma manustamisel) kirjeldus ja kaubamärgid

Brinsolamiidiga oftalmoloogilised (silma) langeb kasutatakse raviks suurenenud silmasisese rõhu põhjustatud avatud nurga glaukoomi või seisund, mida nimetatakse silma hüpertensiooni. Mõlemad silma tingimused on tingitud kõrge rõhk silma ja see võib tekitada valu rõhk silma ja siis võib lõpuks kahjustada teie nägemist. See ravim võib aidata teil hoida oma nägemise, vähendades survet silma ja lõpetades silmavalu.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kanada Tootja nimi

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju brinsolamiid silmatilgad lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

peatamine

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga brinsolamiid silmatilgad eakatel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Allergia

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

pediaatriline

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

vanurite

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Teisi terviseprobleeme

Teie silma arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

Doseerimine

Kui te tavaliselt pehmeid kontaktläätsi, eemaldage need enne kasutamist brinsolamiid silmatilgad. Oodake vähemalt 15 minutit enne laskmise kontaktläätsed tagasi.

vahelejäänud annus

Kui soovid kasutada silmatilku

Kui teie arst määras kaks erinevat silmatilgad, mida kasutatakse koos, oodake vähemalt 10 minutit vahel korda te rakendate ravimeid. See aitab hoida teist ravimit “uhutakse” esimene.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

ladustamine

Võite ka hoida ravimit külmkapis. Ka pudel püsti, kui sa seda ei kasuta.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid.

Kui sügelus, punetus, turse või muid märke silma või silmalau ärritus esine, pöörduge oma arsti poole. Need märgid võib tähendada, et teil on allergia brinsolamiidi.

Tõsised allergilised reaktsioonid võivad tekkida selle ravimi kasutamise ajal. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest: must, tõrva meenutav väljaheide; kobrutamisega või lõdvenemine nahka külmavärinad; tume uriin, liiges- või lihasvalu, lööve, nahapunetus kahjustused sageli lilla keskus; haavandid, haavandid, või valged laigud suus või huultel; ebatavalist verejooksu või veritsust, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Kui sa haiget oma silmaga, tekib silmapõletik, või pead olema silma operatsioon, rääkige sellest kohe oma arstile. Arst võib teil kasutada uue pudeli silmatilkade, mis aitavad vältida silmapõletik või hoida nakkuse süvenemist.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel on hägune nägemine lühikeseks ajaks. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui sa ei näe korralikult. Samuti, kuna ähmane nägemine võib olla märk kõrvaltoime, mis vajab arstiabi, pidage nõu oma arsti, kui ta jätkab.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.