briviact

Üldnimetus: brivaracetam; Heakskiitmise kuupäeva: 18. veebruar 2016; Ettevõte: UCB, Inc.

Ravi: partsiaalsed

USA toidu- ja ravimiamet (FDA) on heaks Briviact (brivaracetam), analoog levetiratsetaami kui ka täiendava ravina partsiaalsete krampide raviks 16-aastastel ja vanematel epilepsiaga.

Loe seda ravimit juhend enne ravi alustamist ja iga kord kui sa täitke. Tegemist võib olla uus teave. Kui teil on küsimusi selle ravimi kohta, pidage nõu oma tervishoiuteenuse osutaja või apteekriga.

Briviact on riiklikult kontrollitava aine (märkida ajakava pärast DEA arvustus), sest seda saab kuritarvitada või põhjustada sõltuvust. Hoia Briviact kindlas kohas, et vältida väärkasutamist ja kuritarvitamine. Müük või annab see võib kahjustada teisi ja on seadusega vastuolus.

Sarnaselt teiste epilepsiavastaste ravimitega, Briviact võib põhjustada suitsiidimõtted või tegevust väga väike hulk inimesi, umbes 1 500 inimest võtmist.

Helista tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui teil on mõni neist sümptomitest, eriti kui nad on uued, veel hullem, või teile muret

Enesetapumõtted või tegevusi võib olla põhjustatud asjade peale ravimeid. Kui teil on enesetapumõtted või tegevusi, oma tervishoiuteenuse osutaja võib kontrollida ka teisi põhjuseid.

Kuidas ma saan vaadata varajased sümptomid suitsiidimõtete ja tegevusi?

Helistage oma tervishoiuteenuse osutaja vahel külastusi vaja, eriti kui te olete mures sümptomeid.

Ärge lõpetage ravi ilma eelnevalt arstiga tervishoiuteenuse osutaja.

Ärge võtke Briviact kui te olete allergiline brivaracetam või mõne abiaineid. Vaata lõpu ravimi juhendis täielik koostisosade loetelu.

Enne Briviact, rääkige oma tervishoiuteenuse osutaja kohta kõik oma tervisliku seisundi kohta, sh kui te

Rääkige oma tervishoiuteenuse osutaja kohta kõik teie teiste ravimite, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid preparaate. Briviact võib mõjutada teiste ravimite toimet ja vastupidi. Ärge alustage uue ravimi kasutamist enne räägi oma tervishoiuteenuse osutaja. Tea ravimeid te võtate. Hoidke nimekirja neil näidata oma tervishoiuteenuse osutaja ja farmatseutide iga kord, kui sa mingit uut ravimit.

Ärge juhtige autot ega töötage masinatega, kuni sa tead, kuidas Briviact teile mõjub. Briviact võivad põhjustada uimasust, väsimust, peapööritust ja probleeme oma tasakaalu ja koordinatsiooni.

Briviact võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud

Kõige levinumad kõrvaltoimed

Need ei ole kõik võimalikud kõrvaltoimed. Lisainformatsiooni küsi oma arsti või apteekriga. Rääkige oma tervishoiuteenuse osutaja kõikidest kõrvaltoimetest, mis teid häirib või mis ei lähe ära. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Ravimeid kirjutatakse vahel välja muudel eesmärkidel kui need, mis on loetletud ravimi juhendis. Ärge kasutage seda ravimit tingimus, mis ei olnud ette nähtud. Ära anna seda teistele inimestele, isegi kui neil on samad sümptomid, mis sul on. See võib olla neile kahjulik.

See ravim Guide kokku kõige olulisem teave. Kui soovid rohkem infot, rääkida oma tervishoiuteenuse osutaja. Te võite paluda oma arsti või tervishoiuteenuse osutajalt teavet, mis on kirjutatud tervishoiutöötajad.

Toimeaine: brivaracetam

Tableti abiaineid: naatriumkroskarmelloos, laktoosmonohüdraat, betadeks (β-tsüklodekstriini), veevaba laktoos ja magneesiumstearaat. Tableti kate sisaldab abiaineid allpool

Suukaudne lahus abiaineid: naatriumtsitraat, veevaba sidrunhape, metüülparabeeni, naatriumkarboksümetüültselluloos, sukraloos, sorbitoolilahust, glütseriin, vaarikaaroomi ja puhastatud vesi.

Injection abiaineid: naatriumatsetaati (trihüdraat), jää-äädikhape, naatriumkloriid ja süstevesi.