budesoniidi ja formoterooli (sissehingamise) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Seda ravimit kasutatakse koos spetsiaalse inhalaatori ja tavaliselt kaasas patsiendi suunas või ravimi juhendis. Loe suundades hoolikalt enne ravimi kasutamist. Kui te ei saa aru suunas või te ei ole kindel, kuidas inhalaatorit kasutada, pidage nõu oma arsti või apteekriga, et näidata teile, mida teha.

Kasutage seda ravimit ainult suunata. Ärge kasutage rohkem see ja ei kasuta seda sagedamini kui teie arst määras. Samuti ärge lõpetage ravimi võtmist ilma arstiga nõu. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Kui kasutate inhalaatorit esimest korda, või kui te pole seda kasutanud 7 päeva või kauem, või kui inhalaatorit on maha kukkunud, ei pruugi see anda õige kogus ravimit esimese mahvi. Seega, enne inhalaatori kasutamist, täitke pihustades ravimit kaks korda õhku eemale nägu ja loksutades ka 5 sekundit enne iga spray.

Kuidas kasutada seda ravimit

Iga inhalaator kaasas annus tracker kaardi jälgida mitmeid puffs olete kasutanud. Märgi ära või Punch läbi iga oma hommikuste ja õhtuste annustega. Sa pead viskama inhalaatorit pärast kasutamist arv inhalatsiooni toote etiketil ja karbil või 3 kuu jooksul pakendi avamist.

ladustamine

Puhastage inhalaatorit iga 7 päeva pühkides huulikut kuiva lapiga. Kuid te peate kasutama uut inhalaatorit iga täitke oma ravimit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui hoiad inhalaatorit, veenduge, et alati koht huuliku alla.