buliimia juhend – põhjused, sümptomid ja ravivõimalused

Mis see on?

Peamised omadused söömishäire, bulimia nervosa, on; Korduvad liigsöömise .; Tasandusintress käitumist ära hoida kaalutõusu .; Liialdatud hõivatud keha kuju ja kaal.

Sümptomid

Sümptomid buliimia hulka; Extreme mure kehakaalu või kehakuju .; Söömine suurtes kogustes toitu lühikese aja (liigsöömine), tavaliselt salaja .; Liigsöömine, millele järgneb isepõhjustatud oksendamine, ravimite kasutamine (lahtistid, diureetikumid, klistiiri või suposiidid) või tühja kõhuga, piiravad dieediga või liigse kasutamise.

diagnoos

Keskne omadused bulimia nervosa on liigsöömine ja mure kaalu või keha kujutise. Raske söömine binges esinevad regulaarselt koos tunde kontrolli kaotus. Isik täidab kompenseerides käitumist, näiteks puhastamist, kasutamise või liigse dieediga. Vaata arsti, kui te tunnete muret sellised mõtteid ja käitumist ühendatud toitu ja kaalust.

Kui kaua see kestab?

Buliimia võib kesta lühikest aega, näiteks jooksul stress või elu üleminekut, või see võib kesta aastaid. Umbes veerand üksikisikute buliimia parem ilma ravita. Mis ravi, rohkem kui pooled parandamine.

Kuidas seda vältida tervisliku seisundi

Praegusel ajal ei tunta viis vältida buliimia. Ravi võib olla lihtsam kui probleem on avastatud varakult.

Kuidas ravida seda tervisliku seisundi

Söömishäire on keeruline segu füüsikaliste ja emotsionaalsed probleemid. Seetõttu tervishoiuteenuse osutajate proovida korraldada ravi, mida saab lahendada neid probleeme terviklikult.

Kui külastada arsti

Võta tervishoiutöötaja (arst, nõustaja, psühhiaater), kui teil on sümptomid buliimia. Kui te ei tunne end mugavalt seda tehes rääkida usaldusväärne sõber või pereliige sinu mured ja paluda neil inimesega ühendust.

prognoos

Paljud inimesed buliimia taastuda, eriti kui nende seisund on ravida varakult. Erinevalt patsientidel anorexia nervosa, patsientidel buliimia on palju vähem tõenäoline vajatakse hospitaliseerimist. Pikaajalise järeluuringutes, nii palju kui 70 protsenti inimestest selle häirega täielikult peatada, millel on buliimia sümptomeid. Mõned ei võitlevad jätkuvalt süüa probleeme erineva raskusastmega.