bunavail (põse film) ravimi juhendis

Valitsus kiidab Bunavail

Üldnimetus: buprenorfiini ja naloksooni; Kuupäev kinnitamine: 6. juuni 2014; Ettevõte: BioDelivery Sciences International, Inc.

Ravi: opioidisõltuvus

Buprenorfiini on narkootilise valuvaigisti sarnane morfiini ja on potentsiaali kuritarvitatakse ja kuritarvitada. Hoidke opioidiravimite kindlas kohas, et kaitsta varguse, ja eest varjatud ja kättesaamatus kohas lastele. Naloksooni on opioid antagonisti (turustatakse Narcan ja Evzio), mida kasutatakse esmaabi teadaolev või kahtlustatav opioidide üleannustamise.

Ravimite Guide

On mitmeid buprenorfiini / naloksooni ravimvormide hetkel saadaval sealhulgas Suboxonega (tabletid ja keelealune film) ja Zubsolv (keelealused tabletid). Bunavail on põse koostis, mis kleepub põse sisekülge ja erinevalt keelealune preparaate, mis tuleb hoida kohas, kuni lahustunud patsiendid saavad rääkida, neelata ja edasi minna igapäevastest ravim on järjekindlalt imendunud.

Bunavail võib põhjustada tõsiseid eluohtlikke hingamisraskusi, üledoosi ja surm, eriti kui neid valesti ning manustada intravenoosselt (IV) tee, või koos bensodiasepiinide, rahustite, rahustid või alkoholi. Süstimine võib see ravim põhjustada ka tõsiseid võõrutusnähte nagu valu, krambid, oksendamine, kõhulahtisus, ärevus, unehäired, ja isu.

Sagedased kõrvaltoimed Bunavail peavalu, narkootikumide võõrutussündroom, letargia (jõuetus), higistamine, kõhukinnisus, langus unehäired (insomnia), väsimus ja unisus.

Bunavail toodetakse BioDelivery Sciences International, Inc. Raleigh, Põhja-Carolina.

oluline info

TÄHTIS: Hoidke Bunavail turvalises kohas, eemal lastest. Juhuslik kasutamine laps on erakorraline seisund ja võib põhjustada surma. Kui laps kogemata kasutab seda ravimit, pöörduge koheselt abi kohe.

Loe seda ravimit Guide enne, kui hakkate selle ravimi kasutamist ja iga kord kui sa täitke. Tegemist võib olla uus teave. See ravim Guide ei võta koht arstiga nõu pidamata. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi. Jaga olulist informatsiooni selles ravimi juhendis liikmetega oma majapidamises.

Ärge võtke Bunavail kui te olete allergiline buprenorfiini või naloksooni.

Bunavail ei pruugi olla õige. Enne ravimi kasutamist öelge oma arstile, kui te

Rääkige oma arstile kõigist ravimitest, mida te võtate kaasa retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid preparaate. Mõned ravimid võivad põhjustada tõsiseid või eluohtlikke terviseprobleeme, kui võtta Bunavail.

Vahel annuseid teatud ravimid ja Bunavail võib vajada muutmist, kui kasutada koos. Ärge võtke ravimit selle ravimi kasutamise ajal, kuni olete rääkinud oma arstiga. Arst ütleb teile, kui see on ohutu võtta koos teiste ravimitega. Olge eriti ettevaatlik muid ravimeid, mis võivad muuta uniseks, nagu valu ravimid, rahustid, antidepressandid, unerohud, ärevus ravimeid või antihistamiinikumid.

Tea ravimeid te võtate. Hoidke nimekirja neil näidata oma arsti või apteekriga iga kord, kui sa mingit uut ravimit.

Bunavail võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid, kaasa arvatud

Sagedased kõrvaltoimed

Rääkige oma arstile kõikidest kõrvaltoimetest, mis teid häirib või mis ei lähe ära. Need ei ole kõik võimalikud kõrvaltoimed. Lisateavet küsige oma arsti või apteekriga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Ravimeid kirjutatakse vahel välja muudel eesmärkidel kui need, mis on loetletud ravimi juhendis. Ärge kasutage seda ravimit tingimus, mis ei olnud ette nähtud. Ära anna seda teistele inimestele, isegi kui neil on samad sümptomid sul on. See võib olla neile kahjulik ja see on seadusega vastuolus.

See ravim Guide kokku kõige olulisemad informatsiooni Bunavail. Kui soovid rohkem infot, rääkida oma arsti või apteekriga. Võite küsida nõu oma arsti või apteekriga teavet, mis on kirjutatud tervishoiutöötajad. Lisateavet helistada 469-0261.

Toimeained: buprenorfiinvesinikkloriidina, Naloksoonvesinikkloriiddihüdraadi

Abiained: karboksümetüültselluloosnaatriumi, sidrunhape, tsitruselised segu maitse, dinaatriumvesinikfosfaadiga, sinine tint, hüdroksüetüül tselluloos, hüdroksüpropüültselluloos, metüülparabeeni, naatriumdivesinkfosfaat, polükarbofiili, propüleenglükool, propüülparabeenist, kollane raudoksiid, naatriumbensoaat, naatriumhüdroksiidi, naatrium sahhariin, vitamiin E atsetaat ja puhastatud vesi.

Sinine tint sisaldab FD & C sinine # 1, etanool, puhastati šellak, atsetoon, ammoniaakhüdraadi ja veega.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 3 Mõõdukas kuritarvitamise potentsiaal

Mis on Bunavail?

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Opiaadisõltuvuse Suboxonega buprenorfiini naloksooni, Subutex, Vivitrol, Zubsolv buprenorfiini / naloksooni Revia, Probuphine

Kes ei peaks Bunavail?

Enne Bunavail

Kuidas ma peaksin Bunavail?

Mida tuleks vältida, võttes samal ajal Bunavail?

Bunavail kõrvaltoimeid

Kuidas ma peaksin salvestada Bunavail?

Kuidas ma peaksin ära viskama kasutamata Bunavail?

Üldine teave ohutu ja efektiivse kasutamise Bunavail

Millised on koostisained?

Bunavail (buprenorfiini / naloksooni)