butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini

Maksapuudulikkus, mõnikord koos maksasiirdamist või surmajuhtumeid, on esinenud paratsetamooli kasutamist. Need juhtumid maksakahjustuse sageli kasutamisega seotud rohkem kui ühe paratsetamooli baasil toode ja ööpäevane paratsetamooli annuste üle 4000 mg. Eluohtlik või fataalne respiratoorne depressioon on toimunud kodeiini manustamine järgmised tonsillektoomia või adenoidektoomia lastel tõendeid CYP2D6 polümorfismi, mis põhjustab ultrakiire kodeiin ainevahetust.

Kasutab butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini

Ravimite klassi: opioidide / Barbituraadi Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: Barbituraadi

Keemiline Klass: metüülksantiin

Butalbital kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse barbituraadid. Barbituraadid tegutsema kesknärvisüsteemi (KNS) oma mõju.

Acetaminophen kasutatakse valu leevendamiseks ja vähendada palavikuga patsientidel. See ei muutunud harjumust võetuna pikka aega. Aga paratsetamooli võib põhjustada soovimatuid tagajärgi, kui võtta suurtes annustes, sealhulgas tõsine maksakahjustus. Kuigi harva, kasutamine atsetaminofeeni On täheldatud, et viia maksa siirdamine ja surma, tavaliselt suurtes annustes ja kui mitu atsetaminofeeni sisaldavate toodete on kasutatud.

Kofeiin on kesknärvisüsteemi stimulant, mis on kasutada valuvaigisteid, et suurendada nende mõju. Samuti on kasutatud migreeni. Kodeiin kuulub rühma ravimeid, mida nimetatakse narkootilised analgeetikumid (valu ravimid). See toimib kesknärvisüsteemi (CNS) valu leevendamiseks.

Kui butalbitaal või kodeiini kasutatakse pikka aega, võib see muutuda harjumust, põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust) kui seda kasutatakse pikka aega või suurtes annustes. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid kui te lõpetate ravimi. Patsientidel, kellel tekib peavalu, esimene sümptom keeldumine võib olla uus (tagasilöögi) peavalu.

Enne Kasutades butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini

butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin kombinatsioon lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Fioricet® kodeiini ei tohiks kasutada, et leevendada valu pärast operatsiooni eemaldamine mandlid ja / või adenoidide igal lapsi. Raske hingamisprobleemid ja surmade on esinenud mõned lapsed, kes said kodeiin pärast kurgumandlite või adenoidne operatsiooni.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin kombinatsioon eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vananemisega seotud probleeme neerudega, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiini tahes järgmiste ravimitega ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiini tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui liiga palju butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini võetakse pikka aega, võib see muutuda harjumust ja põhjustada vaimset või füüsilist sõltuvust. Ka suurtes kogustes atsetaminofeeni võib tekitada maksakahjustusi kui võtta pikka aega.

Hoolikalt kontrollida etiketid muid ravimeid te kasutate, sest need võivad sisaldada ka paratsetamooli. See ei ole ohutu kasutada rohkem kui 4 grammi (4000 mg) paratsetamooli ühe päeva (24 tundi), kuna see võib suurendada riski tõsine maksahaigus.

butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin leevendab peavalu parim, kui te võtate seda niipea, kui peavalu algab. Kui teil hoiatusmärgid migreen, võtab butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin niipea kui olete kindel, et migreen on tulemas. See võib isegi peatada peavalu tekkimist. Pikali vaikses, pimedas toas mõnda aega pärast ravimi võtmist aitab leevendada peavalu.

Nõuetekohase kasutamise butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini

Inimesed, kes saavad palju peavalu võib tekkida vajadus teistsuguse ravimi, mis aitab vältida peavalu. On oluline, et te järgima oma arsti suunas ümber nende ravimite manustamist, isegi kui teie peavalu esineb jätkuvalt. Peavalu-takistades ravimid võivad kesta mitu nädalat, et alustada tööd. Isegi pärast nad alustada tööd, peavalud ei pruugi ära minna täielikult. Kuid teie peavalu ilmnemisel harvem ja neil peaks olema leebem ja lihtsam leevendada kui enne. See vähendab peavalu valuvaigisteid, mida te vajate. Kui te ei märgata paranemist pärast mitmenädalast peavalu vältimiseks ravi, pöörduge oma arsti poole.

Annus butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme võtmise ajal butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, hele väljaheide, tume uriin, isutus, iiveldus, ebatavaline väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini, ja kodeiini.

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) või retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad barbituraadid, paratsetamooli, kofeiini või kodeiin, pidage nõu oma arstiga. Võttes neid koos butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin võib põhjustada üledoosi.

Kodeiini muutunud morfiinist organismis. Mõned inimesed muuta kodeiini morfiinist kiiremini kui teised. Need inimesed on nn “ultra-kiire ainevahetusega kodeiini”. Võtke ühendust oma arstiga, kui teil tekib suur unisus, segasus või pinnapealne hingamine. Need sümptomid võivad viidata, et olete “ultra-kiire metaboliseerival kodeiini”. Selle tulemusena on liiga palju morfiin organismis ja rohkem kõrvaltoimeid morfiini kui tavaliselt. Lapsed võivad olla eriti tundlikud selle mõju.

Kui imetav ema on ultra-kiire metaboliseerival kodeiini, võiks see kaasa tuua morfiini üledoosi imetavad last ja põhjustada väga tõsiseid kõrvaltoimeid.

Emade võttes butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin

butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin kõrvaltoimed

paratsetamooli / butalbitaali / kofeiin / kodeiin

Acetaminophen võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin.

butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin võib olla sõltuvust tekitav. Kui tunned, et ravim ei tööta nii hästi, ei kasuta rohkem kui teie määratud annust. Helistage oma arstile juhiseid.

butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin võib sind pearinglust või uimasust. Veenduge, et teate kuidas reageerite butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või anna endast märku.

butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis võib sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, muud retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude või barbituraadid, lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Samuti võib olla suurem oht ​​maksakahjustuse kui juua kolm või enam alkohoolsete jookide tarvitamise ajal paratsetamooli. Ära joo alkohoolseid jooke, ja kontrollida oma arstiga enne nende ravimite kasutamise ajal butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. Ka paratsetamooli võib kahjustada teie maksa ja alkoholi võib seda riski suurendada. Kui juua 3 või enam alkohoolseid jooke iga päev, ei võta paratsetamooli küsimata oma arstiga.

Kasutades narkootikumid pikka aega võivad põhjustada tõsiseid kõhukinnisus. Selle vältimiseks võib arst suunab teid võtta lahtisteid, juua palju vedelikku, või suurendada kiudaineid oma dieeti. Kindlasti järgige hoolikalt, sest jätkates kõhukinnisus võib põhjustada tõsisemaid probleeme.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te võtate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada butalbitaal, atsetaminofeeni, kofeiini ja kodeiini.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te võtate butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin. Tõsised kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui teie arsti või hambaarsti annab teile teatud ravimeid teadmata, et te olete võtnud butalbitaali või kodeiin.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi butalbitaali, paratsetamooli, kofeiini ja kodeiin, saada hädaabi korraga. Märgid üledoosi hulka tume uriin, raske või rahutu hingamine ebaregulaarne, kiire või aeglane või pindmine hingamine, iiveldus või oksendamine, valu ülakõhus, kahvatu või sinised huuled, küüned, või naha silmaterasid silmade või kollased silmad või nahk.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Graafik 3 Mõõdukas kuritarvitamise potentsiaal

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Peavalu naprokseen, ibuprofeen, Aleve, Fioricet, Advil, Motrin, Naprosyn atsetaminofeeni / butalbitaali / kofeiin, Fiorinal, Midrin, 5-HTP, Fioricet kodeiini, Anaprox, Tylenol PM, Esgic, Sudafed PE Pressure + Pain, Bupap, Percogesic, Motrin IB atsetaminofeeni / butalbitaali / kofeiin / kodeiin, Naprelan, Anaprox-DS