butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon

Butalbital ja aspiriin koos on valuvaigistit ja lõdvestav. Seda kasutatakse raviks pingepeavalud. Butalbital kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse barbituraadid. Barbituraadid tegutsema kesknärvisüsteemi (KNS) oma mõju.

Kui kasutate butalbitaali pikka aega, võib teie keha harjuda sellega, et suuremates kogustes vajatakse samad tagajärjed. Seda nimetatakse tolerantsuse meditsiinis. Samuti butalbitaal võib muutuda harjumust (põhjustades vaimset või füüsilist sõltuvust) kui seda kasutatakse pikka aega või suurtes annustes. Füüsiline sõltuvus võib viia tühistamise kõrvaltoimeid kui te lõpetate ravimi. Patsientidel, kellel tekib peavalu, esimene sümptom keeldumine võib olla uus (tagasilöögi) peavalu.

Kasutab butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon

Mõned nendest ravimitest sisaldavad ka kofeiini. Kofeiin võib aidata leevendada peavalu. Kuid kofeiini võib põhjustada ka füüsilist sõltuvust, kui seda kasutatakse pikka aega. See võib kaasa tuua tühistamise (tagasilöögi) peavalu, kui te lõpetate seda.

Butalbital ja aspiriin koos on mõnikord kasutatakse ka teistsuguseid peavalu või muud liiki valu, mis on määratud arst.

Need ravimid on saadaval ainult arsti retsepti.

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimitele selles grupis või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiad, nagu toidule värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Sest butalbitaali

aspiriin

Sest kofeiini

Enne Kasutades butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon

Sest butalbitaali

aspiriin

Sest kofeiini

Sest butalbitaali

aspiriin

Sest kofeiini

Kuigi see kombinatsioon ravimi ei ole teatatud põhjustada probleeme, võimalus alati olemas, eriti kui ravimit võetakse pikka aega või suurtes kogustes.

Sest butalbitaali

aspiriin

Sest kofeiini

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mõnda nendest ravimitest, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades selle klassi ravimid mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid ravimeid Selle klassi või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades selle klassi ravimid ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kasutades selle klassi ravimid koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada ravimite kasutamist selles klassis. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke butalbitaali ja aspiriin koos toiduga või terve klaasi (8 untsi) vett, et vähendada mao ärritust.

Ärge võtke butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon, kui see on tugev äädika lõhnaga. See lõhn tähendab aspiriini seda lagundada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Õige kasutamine butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon

Võtke butalbitaali ja aspiriin koos ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui butalbitaali ja aspiriin koos on tehtud regulaarselt (näiteks iga päev), võib see muutuda harjumust (põhjustab vaimset või füüsilist sõltuvust). Kofeiin mõned butalbitaali ja aspiriin kombinatsioonid võivad samuti suurendada riski sõltuvust. Sõltuvus on eriti tõenäoline patsientidel, kes võtavad butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon leevendada sagedased peavalud. Võttes liiga palju seda kombinatsioon ravim võib põhjustada ka seedehäired või teisi terviseprobleeme.

butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon aitab leevendada peavalu parim, kui te võtate seda niipea, kui peavalu algab. Kui teil hoiatusmärgid migreen, võtab butalbitaali ja aspiriin koos niipea, kui olete kindel, et migreen on tulemas. See võib isegi peatada peavalu tekkimist. Pikali vaikses, pimedas toas mõnda aega pärast ravimi võtmist aitab leevendada peavalu.

Inimesed, kes saavad palju peavalu võib tekkida vajadus teistsuguse ravimi, mis aitab vältida peavalu. On oluline, et te järgima oma arsti suunas ümber nende ravimite manustamist, isegi kui teie peavalu esineb jätkuvalt. Peavalu-takistades ravimid võivad kesta mitu nädalat, et alustada tööd. Isegi pärast nad alustada tööd, peavalud ei pruugi ära minna täielikult. Kuid teie peavalu ilmnemisel harvem ja neil peaks olema leebem ja lihtsam leevendada kui enne. See vähendab peavalu valuvaigisteid, mida te vajate. Kui te ei märgata paranemist pärast mitmenädalast peavalu vältimiseks ravi, pöörduge oma arsti poole.

Annus selle klassi ravimid on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste neid ravimeid. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kontrollige koos oma arstiga

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) ja retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad barbituraadid, aspiriini või teiste salitsülaatide, sealhulgas diflunisaali, kontrollige oma tervishoiutöötaja. Võttes neid koos butalbitaali ja aspiriini samaaegne kasutamine võib põhjustada üledoosi.

Butalbitaali in butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon lisab alkoholi toimet ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; teised retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, teised barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned hambaravi anestesioloogia. Samuti seedehäired võib olla tõenäolisem kui juua alkohoolseid jooke kui te võtate aspiriini. Seetõttu ei joo alkohoolseid jooke, ja kontrollida oma arstiga enne mistahes ülalnimetatud ravimitest, kui te kasutate butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon.

butalbitaali ja aspiriini samaaegne kasutamine võib põhjustada mõnedel inimestel unine, uimane või peapööritust. Veenduge, et teate kuidas reageerite butalbitaali ja aspiriin koos enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik ja kaineks.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te võtate butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon. Tõsised kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui teie arsti või hambaarsti annab teile teatud teiste ravimitega teadmata, et te olete võtnud butalbitaali.

Ärge võtke butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon 5 päeva enne planeeritud operatsiooni, sh hambaoperatsioon, kui ei ole teisiti määranud oma arsti või hambaarsti. Aspiriini võtmine selle aja jooksul võib tekitada verejooksu probleeme.

butalbitaali ja aspiriin koos kõrvaltoimed

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige eest vastutav isik, et te võtate butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon. Kofeiin (esineb mingis butalbitaali ja aspiriin kombinatsioonid) häirib tulemuste teatavaid katseid, mis kasutavad dipüridamool (nt Persantine), et aidata näidata, kui hästi veri voolab oma südame. Kofeiin ei tohiks võtta 8 kuni 12 tundi enne katset. Tulemused mõne muu teste võib mõjutada ka butalbitaal ja aspiriin kombinatsioone.

Kui te olete võtnud suure hulga butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon, või kui te olete võtnud seda regulaarselt mitu nädalat või rohkem, ei äkki kasutamine lõpetada ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus võtate enne ravi täielikku lõpetamist, et vähendada võõrutusnähte kõrvaltoimeid.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on võtnud üledoosi butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon, saada hädaabi korraga. Võttes üledoosi butalbitaali ja aspiriin koos või võttes alkoholi või kesknärvisüsteemi pärssivate koos butalbitaali ja aspiriin kombinatsioon võib põhjustada teadvuse kadu või surma. Üleannustamise sümptomid on butalbitaali ja aspiriin koos krambid (hood); kuulmislangus, segasus, kohin või sumin kõrvus, tõsine põnevust, närvilisus või rahutus, tõsine pearinglus, tõsine uimasus; õhupuudus või rahutu hingamine ja nõrkus .

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.