butorfanooliga (nina kaudu) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

See ravim peaks tulema koos ravimi juhendis ja patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on mõeldud kasutamiseks ainult nina. Ära saa midagi see oma silma või nahale. Kui seda ei saa nendes valdkondades, loputatakse maha kohe.

Kui te kasutate ninasprei esmakordset, mida on vaja prime spray. Et seda teha, siis tuleb vabastada kaheksa test pihustid õhku eemale nägu, või pumbata pudelist alles mõne ravimi pihustub. Nüüd on valmis kasutama. Prime pihustatud kui seda ei ole kasutatud rohkem kui 48 tundi või kauem. Raputa ravimit ka enne iga kasutamist.

Enne selle ravimi kasutamist õrnalt löök nina puhtaks ninasõõrmed.

Pärast seda, kasutades ninasprei, pühkige pudeli otsal puhta rätikuga ja pane kork peale tagasi.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.