c-500

Kasutab C-500

Therapeutic Klass: toitev Agent

Farmakoloogilise Klass: C-vitamiin (klass)

C vitamiini puudus võib viia seisund, mida nimetatakse skorbuut, mis põhjustab lihasnõrkus, paistes ja veritsevad igemed, hammaste väljalangemist ja nahaalune verejooks, samuti väsimus ja depressioon. Haavad ka ei parane lihtsalt. Teie tervishoiutöötaja võib ravida alatu, kirjutades C-vitamiini teile.

Mõned tingimused võivad suurendada oma vajadust vitamiini C. Nende hulka

Ka järgmised inimrühmade võib olla vitamiini puudus C

Suurenenud vajadus vitamiin C, tuleks määratleda oma tervishoiutöötaja.

C-vitamiin võib kasutada muudel tingimustel määrab teie tervishoiutöötaja.

Tähtsust Dieet

Väida, et vitamiin C on efektiivne ennetamiseks seniilsus ja nohu ning astma, mõned vaimsete probleemidega, vähk, ateroskleroosi, allergiad, silma haavandid, vere hüübimist, igemehaigused, ja lamatisi ei ole tõestatud. Kuigi C-vitamiini kasutatakse vähendada südameveresoonkonna haiguste riski ja teatud vähitüüpide, ei ole piisavalt informatsiooni, mis näitaks, et need kasutused on tõhusad.

Süstitavad C-vitamiini on antud või järelevalve all tervishoiutöötaja. Muud C-vitamiini on võimalik osta ilma retseptita.

Kui ravim või toidulisand on turustamiseks heaks kiidetud teatud kasutada, kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, vitamiin C kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Hea tervise jaoks on oluline, et sa sööd tasakaalustatud ja mitmekesine toit. Järgige hoolikalt iga dieedi programmi oma tervishoiutöötaja võib soovitada. Oma konkreetset toidu vitamiinide ja / või mineraalainete vajadused, küsige tervishoiutöötaja loendit sobivaid toiduaineid. Kui te arvate, et te ei saada piisavalt vitamiine ja / või mineraale oma dieeti, siis võib valida, kas võtta toidulisandina.

C-vitamiin on leitud erinevate toitude, sealhulgas tsitrusviljade (apelsinid, sidrunid, greibid), rohelised köögiviljad (paprika, brokkoli, kapsas), tomat ja kartul. See on kõige parem süüa värskeid puuvilju ja köögivilju kui vähegi võimalik, sest need sisaldavad kõige vitamiine. Toidu töötlemise võib hävitada mõned vitamiinid. Näiteks kokkupuutel õhuga, kuivatamine, soolamine, või keetmine (eriti vask potid), hakkimine värske köögivili või tampimiseks kartul võib vähendada vitamiin C sisaldust toidus. Külmutamine ei mõjuta tavaliselt tekitada vitamiin C kui toitu ladustada väga pikka aega.

Vitamiinid ei ole üksi võtta koht õige toitumine ja ei anna energiat. Sinu keha vajab ka muid aineid leidub toitu nagu valgud, mineraalid, süsivesikud ja rasvad. Vitamiinid ise ei suuda töötada ilma juuresolekul teisi toite.

Päevast C-vitamiini koguse vaja defineeritakse mitmel erineval moel.

Tavaline soovitatav ööpäevane tarbimise C-vitamiini on üldiselt määratletud järgmiselt

Kui te kasutate seda toidulisand ilma retseptita, hoolikalt lugeda ja jälgida kõiki ettevaatusabinõusid sildil. Sest seda täiendada, siis tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Probleemid lastel ei esinenud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Probleemid vanematel inimestel ei ole teatatud tarbimist igapäevast soovitatud koguseid.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda toidulisand, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda toidulisandit tahes järgmiste ravimitega ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda toidulisandit tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutada seda toidulisandina. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Enne Kasutades C-500

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad askorbiinhapet. See ei pruugi olla omased C-500. Palun lugege hoolikalt.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Isikutele, võttes suulise vedelal kujul C-vitamiini

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te unustate võtta vitamiini ühe või mitme päeva pole põhjust muretsemiseks, sest see võtab aega, oma keha, et saada tõsiselt madal vitamiine.

Hoidke toidulisand suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Õige kasutamine askorbiinhapet

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Vitamiin C ei salvestata organismis. Kui te võtate rohkem kui vaja, lisatud vitamiin C läheb oma uriiniga. Väga suurte annuste võib segada ka teste suhkru diabeetikutel ja proovid väljaheidetes verd.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud Kuigi kasutades C-500

C-500 kõrvaltoimed

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kuseteede Hapestada Vitamiin C, askorbiinhape, Ester-C, Phospha 250 Neutral, kaalium fosfaat / naatriumfosfaadi

Toidulisandina multivitamiini, kalaõli, biotiin, Lovaza, CoQ10, askorbiinhape, kaltsium / D-vitamiini

Keripukki Vitamiin C, askorbiinhape, Ester-C, Sunkist vitamiin C, Protexin

Cee-500 (askorbiinhape)

 või minna liituda Cee-500 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.