c-Tanna 12

Karbetapentaan on köhapärssija.

Kloorfeniramiin on antihistamiin mis vähendab mõjutavaid looduslikke keemilisi histamiini organismis. Histamiin on võimalik toota sümptomid aevastamine, sügelus, vesised silmad ja nohu.

Karbetapentaan ja kloorfeniramiin on kombinatsioon meditsiinis kasutatakse raviks köha, aevastamine, nohu ja vesised silmad põhjustatud allergia või nohu.

See ravim ei ravi köha, mis on tingitud suitsetamisest, astma või emfüseem.

Karbetapentaan ja kloorfeniramiin võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete kasutanud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest süstimist fenelsiin rasagiliin selegiline tranüültsüpromiini ja teised.

Ärge kasutage seda ravimit, kui olete kasutanud MAO inhibiitor viimase 14 päeva jooksul. Ohtlik ravim koostoime võib esineda. MAO inhibiitorite hulka isocarboxazid, linesoliidravi metüleensinisest süstimist fenelsiin rasagiliin selegiline tranüültsüpromiini ja teised.

Sa ei tohi seda ravimit, kui olete allergiline karbetapentaan või kloorfeniramiin.

Veendumaks karbetapentaan ja kloorfeniramiin on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

ummistus seedetraktis (maos või sooltes)

põie obstruktsioon või muu urineerimine probleeme

glaukoom

maksa- või neeruhaigus

kilpnäärmehaiguste

südamehaigused, kõrge või madal vererõhk

astma või teiste hingamishäire; või

kui te võtate kaaliumi (Cytra, Epiklor, K-Lyte, K-Phos, Kaon, Klor-Con, Polycitra, Urocit-K).

FDA raseduse kategooria C. Ei ole teada, kas karbetapentaan ja kloorfeniramiin kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Karbetapentaan ja kloorfeniramiin võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Kasutage täpselt nii nagu etiketil või arsti poolt. Mitte kasutada suuremaid või väiksemaid summasid või kauem kui soovitatav. Köha või külmetusravim võetakse tavaliselt vaid lühikest aega, kuni teie sümptomid koristama.

Alati küsi arsti enne kui köha või külmetuse ravimid lapsele. Surm võib tekkida väärkasutamisest köha ja külm ravimite väikelastele.

Raputa (vedelus) ning vahetult enne annuse mõõtmist. Mõõtke vedelikku eriline mõõdata lusika või meditsiini tassi. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

See ravim võib mõjutada tulemusi allergia naha testid. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te võtate antihistamiinikumiga.

Helistage oma arstile, kui teie sümptomid ei parane pärast 7-päevast ravi, või kui teil on palavik peavalu, köha, või nahalööve.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Kuna seda ravimit kasutatakse siis, kui vaja, siis ei pruugi olla ravimigraafikut. Kui te olete ajakava kasutada vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge kasutage kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Pöörduge arsti poole või helistada Poison Abi joone 1-800-222-1222.

See ravim võib põhjustada nägemise hägustumist ja võib kahjustada teie mõtlemist või reaktsioone. Ole ettevaatlik, kui juhite autot või teete midagi, mis nõuab teil olema tähelepanelik ja näha selgelt.

Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed karbetapentaan ja kloorfeniramiin.

Küsige nõu arsti või apteekriga enne mõne muu külma, köha, allergia, või unemeditsiini. Antihistamiinid ja rögaväljutid sisalduvad paljud koostisega ravimeid. Võttes teatud toodete koos võib põhjustada teil saada liiga palju teatud ravimit. Kontrollige etiketilt, kas ravim sisaldab antihistamiinikumiga või köhapärssija.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni märkidest: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile, kui teil on

kiired, või ebakorrapärane südametegevus

tugev peavalu, hallutsinatsioonid, krambid (tõmblused)

Raske pearingluse või uimasus

nägemishäired

vähe või üldse mitte urineerimisel

värinad, raske rahutus; või

krambid (tõmblused).

Sageli esinevad kõrvaltoimed võivad olla

kõhukinnisus, kõhulahtisus

iiveldus, oksendamine, seedehäired, isutus

nõrkus, kerge pearinglus või uimasus

ärevus, närvilisus või põnevil; või

uneprobleemid (unetus).

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid FDA 1-800-FDA-1088.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid või aeglustada oma hingamine võib halvendada nende toimet. Küsige oma arstiga enne karbetapentaan ja kloorfeniramiin koos Unitabletti, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Teised ravimid võivad suhelda karbetapentaan ja kloorfeniramiin, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

 Cerner Multum, Inc. Version: 2.01. Paranduse kuupäev: 2013-10-15, 10:10:41.