c1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse)

Ravivad päriliku angioödeemi (HAE) teismelistel ja täiskasvanutel.

C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse) on C1 esteraasi inhibiitor (inimese). See toimib aidates kontrollida põletiku ja osad immuunsüsteemi. See aitab vältida paisutamise ja / või valulik rünnakud et esineda HAE.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse). Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse). Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui c1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse) võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse), nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse).

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

kõhulahtisus; peavalu; iiveldus.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused või õhupuudus; pigistustunne rinnus, kiire pulss, tõsine pearinglus või uimasus; minestamine; turse suu, näo, huulte või keele turse sinine igemed või huuled ; vilistav hingamine, ebaharilik kähedus).

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus või traumapunkti kohe.

Hoida c1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse) 36 kuni 77 kraadi F (2 ja 25 kraadi C). Mitte külmutada. Hoida originaalpakendis, kuni vahetult enne kasutamist. Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Mitte kasutada pärast aegumiskuupäeva. Hoia C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse) varjatud laste ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse) või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse). See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse). See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid C1 esteraasi inhibiitor (rekombinantse).