C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse (intravenoosselt) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb süstida aeglaselt, nii et teie IV toru on vaja viibida kohas 5 minutit.

See ravim võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas või kliinikus. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst või õde õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas ravimit kasutada.

Veenduge, pereliikmete või teiste inimeste olete koos teavad, kuidas süstitakse ravimit, kui sa ei suuda seda ise teha ajal HAE rünnak.

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstida ravimit.

Kontrollige süsti komplektid regulaarselt veendumaks, et pulber või vedelik ei ole muutnud oma värvi. Ärge kasutage seda ravimit, kui pulber või vedelik on muutnud oma värvi või kui on tahked ained segatud vedelik.

ladustamine

Carry seda ravimit koos teiega alati hädaolukorras kasutamiseks, kui teil on päriliku angioödeemi rünnak.

See ravim on kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke pulbriviaalile külmkapis või toatemperatuuril. Hoidke ravimit originaalpakendis, kuni olete valmis seda kasutama. Mitte külmutada.

Kasutage segatud ravimit kohe, või siis võib säilitatakse külmikus 8 tunni jooksul segades seda.

Visake viaal pärast kasutamist, isegi kui on meditsiinis jäänud see.