C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse (intravenoosselt)

C1 ES-ter-ASE in-Hib-i-ter ree-KOM-bi-nant

USA-s

Saadaval ravimvormide

Therapeutic Klass: immuunmodulaatori

C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse kasutatakse raviks pärilik angioödeem (HAE) täiskasvanutele ja noortele. HAE on haruldane haigus, mis põhjustab näo, käte, jalgade, kõri, magu, soolestik või suguorganite. Inimesed, kes on HAE on madal C1 esteraasi inhibiitor oma keha ja C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse suurendab C1 esteraasi inhibiitor organismis.

C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse lastel 12-aastased ja nooremad. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse on eakatel inimestel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada C1 kasutamise esteraasi inhibiitor rekombinantse. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse. C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse antakse läbi nõel ühes oma veenid. Ravim tuleb süstida aeglaselt, nii et teie IV toru on vaja viibida kohas 5 minutit.

C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse võib mõnikord pidada kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas või kliinikus. Kui kasutate C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse kodus, arst või õde õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas ravimit kasutada.

Veenduge, pereliikmete või teiste inimeste olete koos teavad, kuidas süstitakse ravimit, kui sa ei suuda seda ise teha ajal HAE rünnak.

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstida ravimit.

Kontrollige süsti komplektid regulaarselt veendumaks, et pulber või vedelik ei ole muutnud oma värvi. Ärge kasutage C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse kui pulber või vedelik on muutnud oma värvi või kui on tahked ained segatud vedelik.

Carry C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse teiega alati hädaolukorras kasutamiseks, kui teil on päriliku angioödeemi rünnak.

C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse kaasas pakendi infoleht. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Annus c1 esteraasi inhibiitor rekombinantse on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmise doosi C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Hoidke pulbriviaalile külmkapis või toatemperatuuril. Hoidke ravimit originaalpakendis, kuni olete valmis seda kasutama. Mitte külmutada.

Kasutage segatud ravimit kohe, või siis võib säilitatakse külmikus 8 tunni jooksul segades seda.

Visake viaal pärast kasutamist, isegi kui on meditsiinis jäänud see.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

HAE rünnakud on eluohtlikud ja nõuavad kohest arstiabi. Pöörduge kohe arsti poole või minge traumapunkti võimalikult kiiresti, isegi kui te ennast paremini pärast kasutades C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse.

C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone. Need reaktsioonid võivad olla eluohtlikud ja nõuavad kohest arstiabi. Helista oma arstile või õele kohe, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, rinnus, peapööritus, pearinglus või minestus, hingeldus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast saate C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse.

C1 esteraasi inhibiitor rekombinantse võib suurendada riski haigestuda vere hüübimist. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on turse ja valu kätes, jalgades, või kõht, valu rinnus, õhupuudus, kaotuse tunne, segasus või probleemid lihaste kontrolli või kõne.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.