cabazitaxel intravenoosse

Neutropeeniaga on esinenud surmajuhtumeid. Saada sagedased verepilt jälgida neutropeenia suhtes. Cabazitaxel on vastunäidustatud neutrofiilide 1500 rakku / mm (3) või vähem. Raske ülitundlikkus võib tekkida võivad sisaldada generaliseerunud lööve / erüteem, hüpotensiooni ja bronhospasmi. Lõpetada cabazitaxel kui rasked reaktsioonid, ja hallata asjakohast ravi. Cabazitaxel on vastunäidustatud patsientidele, kellel on anamneesis raske ülitundlikkus reaktsioonid cabazitaxel või narkootikumide formuleeritud polüsorbaat 80.

Kasutab cabazitaxel

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: mitootiline inhibiitor

Cabazitaxel kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse antineoplastikumide (vähiravimite). See häirib vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka teisi kõrvaltoimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile.

cabazitaxel tuleb anda ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest cabazitaxel järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon cabazitaxel või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju cabazitaxel süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades cabazitaxel

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga cabazitaxel süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus soovimatuid kõrvaltoimeid, mis võivad vajada patsientidele ettevaatusega cabazitaxel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate cabazitaxel, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades cabazitaxel mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades cabazitaxel koos mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate cabazitaxel või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise cabazitaxel. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Ravimid, mida kasutatakse vähi raviks on väga tugev ja võib olla palju soovimatuid tagajärgi. Enne saavad cabazitaxel, veendumaks, et mõista kõiki riske ja kasu. On oluline, et teil teha tihedat koostööd oma arstiga ravi ajal.

Te saate cabazitaxel haiglas või vähiravi keskus. Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle cabazitaxel. cabazitaxel antakse läbi nõel ühes oma veenid.

cabazitaxel antakse tavaliselt koos suukaudse prednisolooniga. Arst ütleb teile, kui palju prednisooni võtta ja kui tihti.

Te võite saada ka teisi ravimeid, mis aitavad vältida allergilisi reaktsioone ja iiveldus sissepritse.

Lugege ja järgige patsiendi dusjuhend cabazitaxel. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda cabazitaxel töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Cabazitaxel võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge kohe arsti poole, kui te arvate, teil on palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaseljas või küljes valu või valulik või raskendatud urineerimine.

cabazitaxel võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone. Rääkige oma arstile, kui teil on köha, pearinglus, hingamisraskused, valud või pigistustunne kurgus, turse näo või käte, palavik, külmavärinad, lööve, sügelus või nõgestõbi, nahapunetus või peapööritus või minestushood ajal, kui saate cabazitaxel .

Cabazitaxel võib põhjustada tõsiseid mao või soolestiku probleemid. Helistage oma arstile kohe, kui teil on palavik, kõhukinnisus, kõhulahtisus või kõhuvalu või hellus.

Neerupuudulikkus võib tekkida cabazitaxel. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on segaduses, vähenenud uriinieritus, pearinglus, ärrituvus, letargia, lihastõmblused, iiveldus, kehakaalu kiiret, näo, pahkluude või käte või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Õige kasutamine cabazitaxel

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal cabazitaxel

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Eesnäärmevähi östradiooli, Premarin’i, Luproni, Estrace, bikalutamiid, Casodexiga, Taxotere, Xtandi, Zytiga, dotsetakseel, Zoladex, ELIGARD’ile, Luproni Depot, leuproliidirühmas, abiraterooni, flutamide, Trelstari FIRMAGON, enzalutamide, konjugeeritud östrogeenide, triptoreliinil, gosereliinilahus, mitoksantrooni

cabazitaxel kõrvaltoimed

cabazitaxel