capozide 50/25

AKE inhibiitorid võivad põhjustada vigastusi või surma arenevale lootele, kui seda kasutatakse raseduse teisel ja kolmandal trimestril. Stopp ravi võimalikult kiiresti kui Raseduse avastamisel.

Kasutab Capozide 50/25

Therapeutic Klass: AKE inhibiitorite / Tiasiididel Kombineeritud

Farmakoloogilise Klass: AKE inhibiitorite

Keemiline Klass: Tiasiidid

Kaptopriilil blokeerib ensüümi organismis, mis on vajalik, et toota aine, mis põhjustab veresoonte ahenemist. Selle tulemusena veresooned. Hüdroklorotiasiid teoste aidates vähendada soola ja vett kehas tegutsedes neerud suurendada uriini. Mõlemad ravimid alandavad vererõhku ja suurendada verevarustus ja hapniku südamesse.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Capozide 50/25

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju kaptopriilil ja hüdroklorotiasiidi kombinatsiooni lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju kaptopriilil ja hüdroklorotiasiidi kombinatsiooni Eakate ravi. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võivad vajada annuse patsientidel kaptopriilil ja hüdroklorotiasiidi kombinatsiooni.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad kaptopriilil ja hüdroklorotiasiidi. See ei pruugi olla omased Capozide 50/25. Palun lugege hoolikalt.

Lisaks selle ravimi kasutamise kohta, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutused tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi. Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Kõige parem on võtta seda ravimit tühja kõhuga vähemalt 1 tund enne söömist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine kaptopriilil ja hüdroklorotiasiidi

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on näo, käte, jalgade, silmade, huulte või keele või probleeme neelamist või hingamist. Need on sümptomid seisund, mida nimetatakse angioödeem.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja helistage oma arstile kohe, kui teil on tõsine kõhuvalu. See võib olla sümptom seisund, mida nimetatakse soole angioödeem.

Rääkige oma arstiga, kui teil on mingeid märke infektsiooni nagu külmavärinad, kurguvalu või palavik. Need võivad olla sümptomid immuunsüsteemi seisund, mida nimetatakse neutropeenia.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Capozide 50/25

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga. Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist, kui arst on määranud.

Sul võib tekkida peapööritus esimese paari päeva jooksul seda ravimit. Kui see muutub tõsiseks ja sa minestada, lõpetage selle ravimi kasutamist ja rääkige oma arstile.

See ravim võib mõjutada veresuhkru taset. Kui te märkate muutusi tulemusi veres või uriinis suhkur testid, või kui teil on küsimusi, pöörduge oma arsti poole.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kollatõbi sümptomid (naha või silmade kollasus), sest need võivad olla märgid tõsisest maksa seisundit.

See ravim võib suurendada teie vere kaaliumisisaldust. Ärge kasutage kaaliumi sisaldavad soolaasendajad ilma arstiga.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Sa pead lõpetama selle ravimi kasutamist mitu päeva enne operatsiooni ajal või meditsiinilise katseid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Capozide 50/25 kõrvaltoimed

Capozide 50/25 (kaptopriilil / hüdroklorotiasiidi)

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil

Südamepuudulikkus lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, furosemiid, karvedilooli Lasix, varfariini, digoksiini, Norvasc, diltiaseem, Coreg spironolaktoon

 või minna liituda Capozide 50/25 tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.