Carafate: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed,

Mis on Carafate?

Carafate ei oluliselt imenduda kehasse läbi seedetrakti. See toimib peamiselt maolimaskesta järgides haavand saidid ja kaitstes neid happed, ensüümid ja sapisoolade.

Carafate kasutatakse raviks aktiivne kaksteistsõrmiksoole haavand. Sukralfaadile võib paraneda aktiivne haavand, kuid see ei takista tulevikus haavandite teket.

Carafate võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Carafate kui te olete allergiline sukralfaadis.

Veendumaks Carafate on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

diabeet

Enne ravimi võtmist

neeruhaigus (või kui te saate dialüüsi); või

neelamisraskused tabletid.

Valitsus raseduse kategooria B. Carafate eeldatavalt ei kahjusta loodet. Rääkige oma arstile, kui olete rase või plaanite rasestuda ravi ajal.

Vaata ka: Rasedus ja imetamine hoiatusi (täpsemalt)

Ei ole teada, kas sukralfaadis eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

Võtke Carafate täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Võtke Carafate tühja kõhuga, vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki.

Raputa (vedelus) ning vahetult enne annuse mõõtmist. Mõõtke vedelikku eriline mõõdata lusika või meditsiini tassi. Kui sul ei ole doosimõõtmise vahendit, küsige nõu apteekriga.

Kasutage seda ravimit täieliku ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad paraneda enne haavand on täielikult paranenud.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub, kuid vältida selliseid teiste ravimitega 2 tunni jooksul enne või pärast pildistamist Carafate. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Vältida muid ravimeid 2 tunni jooksul enne või pärast pildistamist Carafate. Sukralfaadile võib raskendada keha taluda teiste ravimitega võtate suu kaudu.

Vältige antatsiidide kasutamist ilma arstiga nõu. Kasuta ainult Antatsiidi arst soovitab. Mõned antatsiidid võivad raskendada Carafate töötada magu. Kui arst ei soovita kasutada antatsiidkoostist, hoiduge selle 30 minuti jooksul enne või pärast pildistamist Carafate.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Carafate: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Ühine Carafate kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

iiveldus, oksendamine, seedehäired

kõhuvalu

Kuidas ma peaksin Carafate?

kõhukinnisus, kõhulahtisus

kerge sügelus või nahalööve

uneprobleemid (unetus)

pearinglus, uimasus, pöörlemise tunne

peavalu; või

seljavalu.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Carafate võib raskendada keha taluda teiste ravimitega võtate suu kaudu. Vältida muid ravimeid 2 tunni jooksul enne või pärast pildistamist sukralfaadis.

Teised ravimid võivad suhelda Carafate, sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

8.01.2013-05-13, 04:56:29

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Mis juhtub üleannustamise korral?

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

GERD omeprasool, pantoprasooli, Nexium, ranitidiin, Prilosec, Protonix

Mida tuleks vältida?

Kaksteistsõrmiksoole haavand omeprasool, pantoprasooli, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin

Maohaavand omeprasool, pantoprasooli, ranitidiin, Prilosec, Protonix, famotidiin

Hüperfosfateemia neerupuudulikkuse sukralfaadis, Renvelat sevelameril Renagelil, Fosrenol’iga, Velphoro

Carafate kõrvaltoimeid

Millised teised ravimid mõjutavad Carafate?

Carafate (sukralfaadis)