Carbatrol

Raske ja mõnikord fataalne nahareaktsioonid (sh Stevens-Johnsoni sündroom ja toksiline epidermaalne nekrolüüs) on teatatud, eriti patsientidel, kellel päritud alleelivariandi HLA-B * 1502, leitud peaaegu eranditult patsientidel Aasia päritolu. Screen geneetiliselt riskirühma patsientidel enne saamist karbamasepiin. Ärge alustage karbamasepiini positiivsete patsientide alleeli. Aplastilist aneemia ja agranulotsütoos on teatatud ka. Saada eeltöötluse hematoloogiliste katsetamine ja perioodiliselt jälgida CBC. Mõtle ravi katkestamist, kui olulised luuüdi depressiooni tunnused või kui tõsised nahareaktsioonid ilmnevad.

Raske ja mõnikord fataalne nahareaktsioonid (sh Stevens-Johnsoni sündroom ja toksiline epidermaalne nekrolüüs) on teatatud, eriti patsientidel, kellel päritud alleelivariandi HLA-B * 1502. Geneetiliselt riskiga patsientidel tuleb vaadatakse enne saamist karbamasepiin. Karbamasepiin ei tohi alustada patsientidel, kes katse positiivne alleeli. Aplastilist aneemia ja agranulotsütoos on teatatud ka. Täielik eeltöötlus hematoloogilised katsed saada alusmaterjaliks. Kui patsient ravikuuri eksponeerib madal või vähenenud WBC või trombotsüütide arvu, tuleb patsienti hoolikalt jälgida. Mõtle ravi katkestamist, kui ilmnevad olulised luuüdi depressiooni tunnused.

Kasutab Carbatrol

Therapeutic Klass: Krambivastase

Keemiline Klass: dibensasepiini Karboksamiidi

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei kuulu toote märgistamist, karbamasepiin kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Carbatrol

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe eas toime karbamasepiini pikatoimelist kapslit raviks bipolaarne häire lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga karbamasepiini epilepsia raviks lastel.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju karbamasepiin ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel, geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme ei ole oodata piiravad aga karbamasepiin eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on segadust või rahutus, mis võivad nõuda ettevaatusega patsientidel karbamasepiini.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmine ole tavaliselt soovitatav, kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad karbamasepiin. See ei pruugi olla omased Carbatrol. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

See ravim on kaasas ravimi juhendis. On väga oluline, et lugeda ja mõista seda teavet. Kindlasti küsige arstilt midagi aru ei saa enne selle ravimi võtmist.

Karbamasepiin tuleb koos toiduga, et vähendada võimalust, seedehäired (iiveldus ja oksendamine).

Karbamasepiin pikatoimelist kapsleid ei pea toiduga koos, kui nad ärritunud magu. Sisu pikatoimelist kapsleid võib puistatakse üle tl õunamoosi või muud sarnast toitu. Kapsel või selle sisu ei tohi purustada ega närida.

Laiendatud vabastavad tabletid tuleb neelata tervelt ning neid ei tohi purustada ega närida. Ärge kasutage laiendatud vabastavad tabletid, mis on kahjustatud või on praguneb või puruneb.

Greip ja greibimahl võivad suurendada selle ravimi hulga suurenemisega organismis. Sa ei tohi süüa greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit.

Õige kasutamine karbamasepiini

Kui te võtate seda ravimit valu

Kui te võtate Tegretol® suukaudse suspensiooni

Tegretol® tabletid töötab teistmoodi kui Tegretol® suukaudne suspensioon, isegi samas annuses (milligrammides). Ära minna tablettide suukaudset suspensiooni juhul, kui arst on määranud.

Tegretol® võib kasutada üksi või koos teiste krampide ravimeid. Küsige oma arstiga enne muude arestimise meditsiini koos Tegretol®.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Carbatrol

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida edu teile või teie lapsele regulaarsed külastused. Arst võib olla teatud testid tehakse, et näha, kui te saate õige kogus ravimit või kui teatud kõrvaltoimed võivad olla tekkinud ilma sinu teadmata. Samuti kogust ravimit teie või teie laps võtate võivad olla muutunud sageli.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Ärge võtke karbamasepiin koos monoaminooksüdaasi inhibiitorite (MAOI) või esimese 14 päeva jooksul pärast ravi lõpetamist MAO inhibiitorite. MAO inhibiitorid kasutatakse depressiooni ja mõned näited isocarboxazid (Marplan®), fenelsiin (Nardil®), prokarbasiinil (Matulane®), selegiline (Eldepryl®) või tranüültsüpromiin (Parnate®). Ärge kasutage seda ravimit koos nefasodoon (Serzone®) ja teatud ravimite HIV / AIDS (nagu delavirdiiniga, efavirens, Atripla®, Sustiva®, Rescriptor®).

Karbamasepiin võivad mõned inimesed olla ärritunud, ärritatud või näidata teistele ebanormaalne käitumine. See võib põhjustada ka mõned inimesed on enesetapumõtted ja tendentsid või saada rohkem alla surutud. Kui teil, teie laps või teie hooldaja neid märkate kõrvaltoimeid, rääkige sellest kohe oma arstile.

Carbatrol kõrvaltoimed

Carbatrol (karbamasepiin)

Pöörduge kohe arsti poole, kui palavik, kurguvalu, nahalööve, haavandid suus, ninaverejooks, igemete veritsemist, näärmete turse või väike punane või lilla laigud nahal tekkida. Need võivad olla sümptomid tõsine vere probleem.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal, palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit .

Karbamasepiin võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone mõjutavad mitu elundites (nt neeru- või). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on järgmised sümptomid: palavik, tume uriin, peavalu, nahalööve, kõhuvalu, ebatavaline väsimus või kollased silmad või nahk.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis põhjustavad unisust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud, retsepti valuvaigisteid või narkootikumid, ravimid haigushoogude (näiteks barbituraadid), lihaslõõgastid või anesteetikumid, sh mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool ajal teie või teie laps kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel unine, uimane, uimasust või vähem tähelepanelik, kui nad on tavaliselt, eriti kui need on ravi alustamist või annuse suurendamisel. See võib põhjustada ka nägemishäired või topeltnägemine, nõrkus või kaotus lihaste kontrolli mõned inimesed. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik ja hästi koordineeritud või nägema hästi.

Mõned inimesed, kes võtavad karbamasepiin võivad muutuda tundlikumaks päikesevalguse kui nad tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui sa hakkad selle ravimi võtmist

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Enne millel on mis tahes meditsiinilisi analüüse, ütleb arst, kes vastutab, et teie või teie laps kasutate seda ravimit. Tulemused mõned rasedustestid võivad mõjutada seda ravimit.

Ärge lõpetage ravimi võtmist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. See võib aidata ennetada krambihoogude süvenemine ja vähendada võimalust võõrutusnähud.

Rasestumisvastaseid tablette, mis sisaldavad östrogeeni ei pruugi korralikult töötada, kui te võtate neid, kui te kasutate karbamasepiini. Planeerimata rasedus võib tekkida. Kasutage teist või täiendavat vahendit rasestumisvastast te kasutate karbamasepiini. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma arsti poole.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kolmiknärvi neuralgia karbamasepiin, TegretolTM, Epitol, TegretolTM XR

Epilepsia Gabapentiini Lyrica, Neurontini, Lamictal Depakote, Keppra, lamotrigiini, levetiratsetaami

Skisoafektiivne häire Seroquel, Prozac, liitium, fluoksetiin, Abilify, Lamictal, kvetiapiin, risperidoon