Carrington seenevastased aktuaalne

Therapeutic Klass: seenevastaste

Kasutab Carrington seenevastaste

Keemiline Klass: Imidasoolsed

Mõned neist preparaadid võivad olla saadaval ka ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete mikonasooliga lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete mikonasooliga eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Enne Kasutades Carrington seenevastaste

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad mikonasooliga. See ei pruugi olla omased Carrington seenevastaste. Palun lugege hoolikalt.

Hoidke seda ravimit eemale silmad.

Kanna piisavalt mikonasooliga katta kahjustatud piirkonda, ja hõõruda õrnalt.

Et kasutada aerosooli pulbri kujul mikonasooliga

Et kasutada aerosooli lahendus kujul mikonasooliga

Kui soovid kasutada pulbrit mikonasooliga

Kui mikonasoolist kasutatakse teatud tüüpi seene infektsioonid, naha Rõhksideme (õhukindlalt kattega, nagu köök Muovikelmu) ei tohiks kasutada üle seda ravimit. Selleks võib põhjustada naha ärritust. Ärge kandke oklusioonmähisega üle seda ravimit, kui teil on käskinud teha arst.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie seisund on paranenud. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoidke mahuti toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära torka sisse augud kanister või viska tulle, isegi kui kanister on tühi.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui nahk probleemi ei paranda 4 nädala jooksul, või kui see muutub hullemaks, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Õige kasutamine mikonasooliga

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Carrington seenevastaste

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Vaginaalne seennakkus flukonasool, nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, Diflucan, acidophilus, mikonasooliga aktuaalne

Naha pinnale kandidoos nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lamisil, mikonasooliga aktuaalne

Tinea corporis klotrimasooli aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile aktuaalne, Lotrisone, Lamisil

Soor flukonasool, nystatin, klotrimasool, Diflucan, acidophilus, mikonasooliga

Carrington seenevastaste kõrvaltoimed

mikonasooliga aktuaalne