Catapres-TTS-1 transdermaalne

Therapeutic Klass: Hüpertensioonivastased

Kasutab Catapres-TTS-1

Farmakoloogilise klassi: alfa-2 adrenomimeetikum

Klonidiin kuulub ravimite klassi, mida nimetatakse kõrgvererõhuravimid. See toimib ajus muuta mõningaid närviimpulsside. Selle tulemusena veresooned ja veri läbib need kergemini, mis alandab vererõhku. Kui vererõhk langeb, vere kogust ja hapniku läheb sobivalt suurenemisel.

See ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda kasutada vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa oleks võinud võtta kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist, klonidiin transdermaalne kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Catapres-TTS-1

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Klonidiini transdermaalne lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju Klonidiini transdermaalne eakatel patsientidel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, mis võivad nõuda ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide Klonidiini transdermaalne.

Uuringud näitavad, et see ravim võib muuta piima tootmiseks või koostis. Kui alternatiivina seda ravimit ei ole ette nähtud, siis tuleb jälgida imiku kõrvaltoimeid ja piisava piima tarbimist.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad Klonidiini. See ei pruugi olla omased Catapres-TTS-1. Palun lugege hoolikalt.

Arst ütleb teile, kui palju seda ravimit kasutada ja kui sageli. Teie annust võib olla vaja muuta mitmeid kordi, et teada saada, mis töötab teie jaoks parim. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

Lisaks selle ravimi kasutamise kohta, ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja muutused tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi (soola). Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud patsiendid tunnevad normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Sa pead jätkake vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

Et kasutada plaastrit

Et aidata teil meeles, et kasutada ravimit, proovige plaastrit samal ajal ja samal nädalapäeval.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine Klonidiini

Kui te unustate kulumise või muuta plaaster, pane üks niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg panna oma järgmise plaaster, oodake, kuni siis kinnitage plaaster ja jätke üks võtke. Ärge kandke ekstra plaastrid korvata vahelejäänud annust.

Kui te ei pane muutuvas plaaster 2 või enam päeva, pidage nõu oma arsti kohe. Kui keha ütlematagi seda ravimit liiga kaua, võib teie vererõhk tõusta väga kõrgele tasemele ja põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Hoidke laigud toatemperatuuril suletud anumas, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Pärast eemaldamist kasutatud plaaster, korda plaastri pooleks koos kleepuvad pooled. Veenduge, et see kõrvaldada varjatud laste ja lemmikloomad.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Catapres-TTS-1

Ärge katkestada või lõpetada ravimi kasutamist ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult. Teie vererõhk võib halveneda, kui ravi järsu lõpetamise, mis võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Veenduge, et teil on piisavalt Klonidiini transdermaalne käsi kestab läbi nädalavahetustel, pühade või puhkuse ajal. Sa ei tohiks jääda ühtegi annustes. Võid küsida arstilt teist kirjutatud retsepti Klonidiini läbi oma rahakoti või rahakott. Sul võib olla see täis, kui sa otsa meditsiinis, kui olete kodust eemal.

Teil võib olla mõned naha punetus, lööve, sügelus või villid kohas, kus te kannate plaaster. Kui see ärritus on raske või ei kao, pöörduge arsti poole. Ärge eemaldage plaaster, kui arst on määranud.

Enne võttes mingit operatsiooni (sh hambaravikabineti) või esmaabi öelda arsti või hambaarsti, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit.

Enne võttes magnetresonantstomograafia (MRI) skaneerida, rääkige arstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Nahasöövitust võib esineda kohas, kuhu plaaster on kulunud selle protseduuri ajal. Küsige oma arstilt, kui plaaster tuleb eemaldada enne, MRI-uuring. Võib-olla peate panna uue plaastri pärast protseduuri.

Klonidiin transdermaalne võib põhjustada mõnedel inimestel saada unisust või uimasust kui nad tavaliselt. See on tõenäolisem, kui te alustate seda kasutada või kui te suurendada meditsiini te kasutate. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole tähelepanelik.

Klonidiin transdermaalne lisab alkoholi toimet ja teised kesknärvisüsteemi (KNS) depressantide. Kesknärvisüsteemi pärssivate on ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi ja võivad põhjustada uimasust. Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinanohu, allergia, või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid või ravimid haigushoogude; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Catapres-TTS-1 kõrvaltoimed

Catapres-TTS (Klonidiini)

See ravim võib põhjustada kuivust silmade. Kui te kannate kontaktläätsi, võib see olla probleem teie jaoks. Rääkige oma arstile, kui te kannate kontaktläätsi, ja arutada, kuidas ravida kuivaks.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida pärast ravimi kasutamist, eriti kui sa äkitselt lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võib aidata, aga kui probleem püsib või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Pearinglus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seisma pikaks ajaks, kasutamise, või kui ilm on soe. Kuigi sa kasutad Klonidiini olla ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad rohkem hoolt treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui peab seisma pikka aega.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine. Sa peaksid vältima üle leti [OTC] ravimid söögiisu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna nad kipuvad suurendada oma vererõhku.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil, Toprol-XL, Benicar, Cozaariga Lopressor, Bystolic, irbesartaani Vasotec, Avapro, hüdroklorotiasiidi / lisinopriil, Dyazide , Zestril

 või minna liituda Catapres-TTS tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.