cerubidine

Tuleb arvesse kiirelt voolab intravenoosse infusioonina ja ei tohi kunagi antud intramuskulaarselt, subkutaanselt, kui raske kohalikud koenekroos kui on ekstravasatsiooni manustamise ajal. Südamelihase toksilisus avaldub kõige raskem vorm, mida potentsiaalselt fataalne südamepuudulikkus võib tekkida kas ravi ajal või kuu kuni aasta jooksul pärast ravi lõpetamist. Müokardi toksilisuse suurenemist pärast kumulatiivset annust kuni 400-550 mg / m (2) täiskasvanutel, 300 mg / m (2) lastel üle 2-aastastel või 10 mg / kg lastel vähem kui 2 aastaseks. Tõsine müelosupressiooni tekib siis kasutatakse terapeutiliste annuste; see võib põhjustada infektsiooni või hemorraagia. Annust tuleb vähendada patsientidel, kellel on maksa- või neerufunktsiooni.

Kasutab Cerubidine

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Keemiline Klass: Antratsükliin

Daunorubitsiini tundub segada vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka daunorubitsiinist, muid toimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud, nagu juuste väljalangemine, ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist daunorubitsiinist, teie ja teie arst peaks rääkima hea seda ravimit teeb samuti riske kasutamist.

Daunorubitsiini manustatakse ainult poolt või kohest arsti järelevalve.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Cerubidine

Kuigi daunorubitsiinist kasutatakse lastel, puudub konkreetne info võrrelda kasutamiseks lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Südamehaiguste on tõenäolisem eakatel kes on tavaliselt rohkem mõjude suhtes tundlikumad Daunorubitsiini. Eakatel võib olla ka tõenäolisem on vere probleeme.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Daunorubitsiini on mõnikord koos teatud teiste ravimitega. Kui te kasutate ravimite kombinatsioon, see on oluline, et te saada igaüks õigel ajal. Kui te võtate mõnda neist ravimitest suu, küsige tervishoiutöötaja aitavad teil planeerida nii, et võtta neid õigel ajal.

Kuigi te saate daunorubitsiinist, võib arst teile juua ekstra vedelikku nii, et teil läheb rohkem uriini. See aitab vältida probleeme neerudega ja hoida oma neerusid toimib hästi.

See ravim põhjustab tihti iiveldust ja oksendamist. Kuid see on väga oluline, et te jätkate seda saada, isegi kui te tunnete end halvasti. Küsige tervishoiutöötaja võimalusi, et vähendada nende mõju.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Kuigi sa ravitakse daunorubitsiinist ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Daunorubitsiini võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks võtta suukaudse poliomüeliidi vaktsiini, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida polioviirus sisse logida. Samuti vältida isikutele, kes on võtnud suukaudse poliomüeliidi vaktsiini. Ärge neile lähedal, ja ei jää samas ruumis koos nendega väga kaua. Kui te ei saa võtta neid ettevaatusabinõusid, mida tuleks kaaluda seljas kaitsva näomaski, mis katab nina ja suu.

Daunorubitsiini võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Kui daunorubitsiin kogemata imbub läbi veeni, millesse on süstitud, see võib kahjustada teatud kudede ja põhjustada löövet. Rääkige oma arstile või õele kohe, kui märkate punetust, valu või turse kohas süsti.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine Cerubidine

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Daunorubitsiini põhjustab uriini pöörduda punakas värvus, mis võib määrida riideid. See ei ole veres. On täiesti normaalne ja kestab ainult 1 või 2 päeva pärast iga annus manustatakse.

See ravim põhjustab tihti ajutine ja kogu juuste. Pärast ravi daunorubitsiinist on lõppenud, peaks normaalne juuksekasv tagasi.

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Cerubidine

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Äge lümfoidne leukeemia prednisooni, metotreksaat, tsüklofosfamiid, Cytoxan, vinkristiin, deltasoon Trexall, Sterapred

Äge müeloidne leukeemia vinkristiin, tsütarabiin, daunorubitsiinist, idarubitsiiniga, onkoviin, Cytosar-U, Idamycin

Cerubidine kõrvaltoimed

Cerubidine (daunorubitsiinist)

Äge mittelümfotsüütilise Leukeemia tsüklofosfamiid, Cytoxan tsütarabiin mitoksantroon, daunorubitsiin, tioguaniin, Tabloid

 või minna liituda Cerubidine tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.